Neler Yeni

Kredi Kartı Limit Artırımı

MertS105

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Şenyüz
Arkadaşlar merhaba babamın bir çok kredi kartı var ve limitlerini bilmiyoruz. Ben PC almak istiyorum. PC nin fiyatı muhtemel limitin üzerinde kalıyor. Sorum şu ben limit yetmemesine rağmen bu PC yi taksitli bir şekilde alabilir miyim ?

anon-im

80+
Limit arttirimi yapman gerekli yada nerden alicahina gore degisir 2 ayri kartlada odeyebiliyorsun bazen

TamerKs

80+ Silver
Karta belirtilen limit aylık olarak yenileniyorsa evet alabilirsin.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Pc 10kysa limit 10 olacak

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar merhaba babamın bir çok kredi kartı var ve limitlerini bilmiyoruz. Ben PC almak istiyorum. PC nin fiyatı muhtemel limitin üzerinde kalıyor. Sorum şu ben limit yetmemesine rağmen bu PC yi taksitli bir şekilde alabilir miyim ?
Limit yetmezse alamazsın. Limiti öğrenmek için o bankanın mobil uygulamasından görebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Limit arttırmanız gerekli. Eğer mağazadan alacaksanız bazı yerler bir kısmını bir karttan bir kısmını diğer karttan ödemenize müsaade edebiliyor. Yani iki kartla ödemenize. Ama internetten alacaksanız bu imkansız tabii ki. En doğrusu limit arttırım talebinde bulunmanız. Babanızın geliri yeterliyse zaten banka bu limit arttırım talebini “mutlulukla” yerine getirecektir:)

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Serkan Özcan
Daha dün babam gösterdi kendiliğinden arttırmışlar Yapı Kredi World kartı var 85k limit yapmışlar önceden 24k idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam paranın adı var sadece 85k ne demek yaa

MertS105

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Şenyüz
Daha dün babam gösterdi kendiliğinden arttırmışlar Yapı Kredi World kartı var 85k limit yapmışlar önceden 24k idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam paranın adı var sadece 85k ne demek yaa
Oha 😁

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
limiti arttırman gerekiyor. Mesela kartın limiti 10bin diyelim alacağın bilgisayar 15bin ise senin 15 bin yapman gerekiyor. Üstelik 15 bini harcarsan karttan harcma daha yapamazsın evin aileinin de kartı kullanma olasılığı sebebiyle kasanın 3-5 bin üstünde bir limit arttırımına gitmen dha iyi olacaktır.

Top Bottom