Neler Yeni

Kredi kartı ile ilgili soru

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
harun yeninci
Öncelikle merhaba ben garanti bankasından maaş hesabı açmıştım aylar öncesinde ve bana yanında kredi kartı da verdiler ve içerisinde 2500 TL kullanılabilir limit bulunuyor ben bu 2500 TL yi harcar isem ne kadar faiz öderim ve ne kadar sürede geri ödemeliyim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
kanka mobil uygulamadan kart bilgilerinden görebilirsin kaç faiz oranı olduğunu veyahut müşteri hizmetlerini arayıp ne kadar harcarsan ne kadar faiz ödersin bilgisini kesine ve eksiksiz alabilirsin

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Öncelikle merhaba ben garanti bankasından maaş hesabı açmıştım aylar öncesinde ve bana yanında kredi kartı da verdiler ve içerisinde 2500 TL kullanılabilir limit bulunuyor ben bu 2500 TL yi harcar isem ne kadar faiz öderim ve ne kadar sürede geri ödemeliyim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
Faizler değişiyor sürekli. Bugün 2500 tlyi harcarsan hesap kesim tarihi geldiğinde borcunun en az %20sini ödemen lazım

oalaydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Orhan Alaydın
Harcama yapar isen uygulamada yazan hesap kesim tarihinden itibaren 10 gün içinde ödemen lazım. Minimum %20 olan asgari ücreti ödemen gerekli. Ama asgara ödediğin zaman belli bir faiz işliyor 200 tlyede max 50 TL gibi bir tutar çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,727
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom