Neler Yeni

Sistem Alıcam Lakin Kredi Kartı Konusunda Fikir Almam Gerek

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Hocam sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallahi hocam bende taksite girme niyetindeyim de işte bu kredi limiti olayını nasıl yapıcam onu bilemiyorum bu ay sonu bir an önce alasım var seçimden sonra ne olucağı konusunda çok tedirginim
garanti kullanıyosan bonus flaş uygulamasından artırmayı dene ben 200 bin yaptım babamınkini asgari ücret alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
garanti kullanıyosan bonus flaş uygulamasından artırmayı dene ben 200 bin yaptım babamınkini asgari ücret alıyor
Hocam bonus flaşa şimdi giriş yaptım limit arttırımı için gelir istiyor standart olarak asgari ücret mi yazayım geliri kanıtlama zorunluluğumuz var mı?

Gercekten garantiyi ben de anlamıyorum 5k üzeri vermiyor diğer bankalar 40-50 limit verirken sizde de aynı durum mu var?
Hocam garanti ile çalışan arkadaşlarım garanti üzerinden taksit yapma diyor çok fazla faiz biniyor ama garantiden taksit yapan arkadaşlarımda 12 ay taksit yaptığı için faizin çok bindiği düşüncesindeyim

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Hocam bonus flaşa şimdi giriş yaptım limit arttırımı için gelir istiyor standart olarak asgari ücret mi yazayım geliri kanıtlama zorunluluğumuz var mı?

Hocam garanti ile çalışan arkadaşlarım garanti üzerinden taksit yapma diyor çok fazla faiz biniyor ama garantiden taksit yapan arkadaşlarımda 12 ay taksit yaptığı için faizin çok bindiği düşüncesindeyim
kaç alıyosun ki asgari ücret alıyosan yaz işte 8500

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
düz 10000 de yazabilirsin öyleyse çok takıcaklarını sanmıyorum bizde ortalama yazmıştık
limit arttırımı isteği sonrası sonuç mesaj olarak mı geliyor hocam kabul edildiği veya edilmediği hakkında

Sgolca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şefkat Golca
hocam taksitle almak mantıkı arkadaşların dediği gibi en fazla maaşının 5 katına kadar veriyolar bnm 70k limtim var şuan lakin çok şükür hiç fazie bulaşmadım peşin fiyatına taksitle alırsan taksidini zamanında yatırdığın müddetçe faiz gelmez 15k ya alırsan 15k ödersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci
hocam taksitle almak mantıkı arkadaşların dediği gibi en fazla maaşının 5 katına kadar veriyolar bnm 70k limtim var şuan lakin çok şükür hiç fazie bulaşmadım peşin fiyatına taksitle alırsan taksidini zamanında yatırdığın müddetçe faiz gelmez 15k ya alırsan 15k ödersin
peşin fiyatına taksite bulaşıcam hocam sizde öneriyorsanız fiyatlar uçmadan bu ay sonu almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet İkinci

Sgolca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Şefkat Golca
dediğiniz gibi babanızın kartından da taksit yapabilirsiniz zamanında öderseniz babanızıda sıkıntıya düşürmemiş olursunuz

Top Bottom