Arama sonuçları: *

• Users: ArdaAK0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Asus Servisi Black Smeraing Problemini Düzeltebilir Mi?

Arkadaşlar monitörde 5 aydır black smearing sorunu var ve ghosting aynı zamanda.İşlerim çok yoğundu o yüzden hiç vakit bulamadım düzeltmeye iade etmeye vs. ama şu aralar boşum.ASUS VG247Q1A modelini kullanıyorum.Garantiye versem ne yapabilirler ve düzelir mi sizce yada ne yapmalıyım?
  2. A

18 Yaş Altı İçin Banka Hesabı Önerisi

Arkadaşlar 15 yaşındayım ve tosla,nays gibi uygulamalar para gönderip/almak veya başka işlemler için kendi banka hesabından transfer istiyor.Bir de IBAN lazım olabiliyor bana. -IBAN -Mobil/İnternet Bankacılığı kullanabilme gibi özellikleri sağlayabilen 18 yaş altı açılabilecek bir banka var mı?
  3. A

Steam 50 TL Cüzdan Kodu Satıyorum İlgilenen Varsa Yazabilir mi?

Arkadaşlar elimde 50 TL Steam cüzdan kodu var. Okullar da yakın zamanda başlayacağı için oyun oynamaya vaktim olmayacak çok fazla o yüzden en azından nakit olsun diye satmak istiyorum.Sadece papara üzerinden olabilir.
  4. A

God of War (2018) Hikayesi Bağlantılı Mı?

Arkadaşlar hazır güzel bir sistemim varken PC de God of War (2018) oynamak istiyorum fakat daha önce diğer oyunları oynamadım sadece bu oyunu oynarsam hikaye anlamında sıkıntı yaşar mıyım?
  5. A

Turkcell Superonline fiber pakete geçtikten sonraki ping artışı

Arkadaşlar ben normalde TurkNet 75 Mbps VDSL paketini kullanıyordum. Bilgisayara kablosuz olarak bağlanıyordum fakat ona rağmen LoL, Valorant tarzı Online oyunlarda pingim 9-10 oluyordu. 2 gündür ise Turkcell Superonline 500 Mbps download 20 Mbps upload paketine geçtim modem odamda ve kablolu...
  6. A

Asus Prime H510M-K Uyan İşlemci Soğutucu Önerisi

Asus Prime 510M-K anakarta ve Game booster GB-G3309B kasaya uyacak bir işlemci soğutucu fan arıyorum önemli olan sığması arkadaşlar
  7. A

11400F İşlemci için ACİL soğutucu önerisi

Anakart:Asus Prime 510M-K İşlemci:İ5 11400F Kasa modelim: Game booster GB-G3309B Arkadaşlar belirttiğim donanımlara göre hangi model soğutucu almalıyım Özellikle sığma sorunu olmayıp takması kolay olan soğutucu 1.önceliğimdir.
  8. A

Anker Powerbank İçin Bu Adaptör Uygun Mu?

Arkadaşlar Anker powercore select 10000 mAh powerbank sipariş ettim. iPhone SE 2 kullanıyorum telefonu 20W orijinal Apple adaptörle şarj ediyorum. Powerbank kutusundan Micro USB-USB-a kablosu çıkıyormuş fakat benim adaptör Type-C girişli sizce USB'yi Type-C'ye dönüştüren kablo mu almalıyım...
  9. A

Gebze-Bursa-Osmangazi(İstanbul-İzmir)Otoyolu şuan ücretsiz mi ?

Bugün yola çıkacağım fakat bu otoyolun şu an ücretli mi ücretsiz mi olduğunu anlayamadım. Neredeyse tüm haber sitelerinde bu yola bedava yazmışlar 18 Temmuz’a kadar ama yap-işlet-devret yolu diye biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. A

Oyunda aniden oyunun donup "dıııt" diye bir ses çıkarma sorunu

Kasa: Game booster GB-G3309b 550W 80+ Anakart: ASUS Prime H510M-K (BIOS sürümü: 1601 güncel) Ekran kartı: ASUS Radeon RX 6600 (driver sürümü: 22.6.1 güncel, sıcaklık değerleri normal) RAM: 8x2 PNY XLR8 3200 MHz. İşlemci: Intel Core i5 11400F. (oyundayken sıcaklık değeri 85 dereceyi açmıyor aşan...
  11. A

RX 6600 i5 11400F sistemde Fall Guys FPS düşüş sorunu

Merhaba,1.5 ay önce İtopya üzerinden bir sistem topladım sistemde; Kasa: Game booster GB-G3309b 550W 80+ Anakart: ASUS Prime H510M-K (BIOS sürümü: 1601 güncel) Ekran kartı: ASUS Radeon RX 6600 (driver sürümü: 22.6.1 güncel, sıcaklık değerleri normal) RAM: 8x2 PNY XLR8 3200 MHz. İşlemci: Intel...
  12. A

Asus VG247Q1A'daki black smearing sorunu için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 30 Mayıs tarihinde ASUS'un VG247Q1A modelini aldım fakat black smearing problemi yaşamaya başladım o zaman gözüme çok batmıyordu ama şu aralar gerçekten hissedebiliyorum.Haftaya veya bayramdan sonra servise vereceğim fakat servis gerçekten ürünü sorunlu bulursa sizce panel değişimi...
  13. A

Oyun amaçlı En Fazla 3200TL Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar Asus vg247Q1A modelini kullanıyordum fakat çok fazla ghosting olmasından dolayı iade edeceğim onun yerine bu tip sıkıntılar yaşatmayan ips veya VA panelli kullanıcı yorumları olumlu monitör tavsiyeleriniz var mı? (En az 144 Hz,en az 1920X1080)
  14. A

Monitörümde ghosting sorunu var mı?

Arkadaşlar ASUS'un TUF Gaming VG247Q1A modelli monitörünü kullanıyorum. Ekran fotoğrafı olmadan dıştan çekerek göndermelisiniz diye bir konuya istinaden çektim. Ben sayfaları kaydırırken gölgelenme oluyor gibi ama bu fotoğrafa göre ghosting problemi var mı benim monitörümde? Oyunlarda oluyorsa...
  15. A

İşlemci soğutucusunu nasıl takacağım?

Arkadaşlar bir sistem topladım ve işlemcim i5 11400F ve bu işlemci stok fanla gerçekten çok fazla ısınıyor. Bu ısınmasını engellemek amacıyla Turbo Boost'u kapatıyorum ama bu da çoğu şeyden ödün vermemi gerektiriyor. O kadar para veriyoruz ama durum böyle berbat bir hal alıyor bende bunun için...
  16. A

Fortnite İçin Bu Değerler Normal Mi?

Arkadaşlar Fortnite'ı Yüksek-Destansı arası ayarlarda oynuyorum verdiği fps değeri şuan attığım gibi bu değerler normal midir? (Oyun m2 ssd'ye yüklü) Ekran Kartı:RX 6600 İşlemci:İ5 11400F
  17. A

RX 6600 sürücünüz güncel değil hatası

Arkadaşlar, ben tam Fortnite oyununa FPS değerlerimi ölçmek için girdiğim anda böyle bir yazı geldi ekrana benim sürücüm güncel olmasına rağmen. Ne anlama geliyor bu?
  18. A

İlk Defa Topladığım Bilgisayarın Sürekli Bir Sorununun Çıkması

Arkadaşlar mayıs ayında bir bilgisayar topladım yaklaşık 2 haftadır sürekli forumlarda gezip duruyorum işlemcim çok ısınıyor, monitörümde ghosting sorunu, iade edilir mi, Fortnite da FPS sorunları, AMD ekran kartı chrash hatası gibi sürekli forumlardayım artık bilgisayarın tadını çıkaramıyorum...
  19. A

Asus VG247Q1A Ghosting Sorunu

Arkadaşlar bu monitörü 30 Mayıs 2022 tarihinde aldım ve o zaman olmasa da şuan ghosting den çok rahatsız oluyorum bu sorunu nasıl çözebilirim? Özellikle sayfaları kaydırırken belli oluyor.İade de edemiyorum üzerinden yaklaşık 24 gün geçti.
  20. A

Kulaklığın Mikrofonunu Kullanmak İstediğimde Oluşan Ses Sıkıntısı

Arkadaşlar benim kulaklığım jak girişli bir kulaklık ve ilk defa masaüstü bilgisayara geçtim. Kulaklığın mikrofonunu kullanmak için jakı hem hoparlör hem de mikrofon yapan dönüştürücüye takmam gerekiyor yeşili yeşile pembeyi pembeye taktığım zaman kulaklığın sesi garipleşiyor yani özetle...
Top Bottom