Arama sonuçları: *

1. N

Silinmeyen new forder dosyası

Merhaba beyler bi oyuna Tr yama kurdum ve sonrasında böyle bi sorunla karşılaştım masaüstünde new forder adlı bi dosya Oluştu ve ne siliniyor ne açılıyor lütfen yardım edin
  2. N

Euro Truck Simulator 2 serverleri

Ne yapmamı önerirsin
  3. N

Truckersmp den indirdiğimi bahsediyom 1656543075 Kendi onlinesini göremedim
  4. N

Nasıl yani
  5. N

Yt de izlediğim videolar sonucu gaza gelip ets2 aldım oynarken keyif alıyom sorun yok ama o yt de izlerken gülmekten yere yattığım ortamı bulamadım 2000 kişinin olduğu sunucuda yollar bomboş sohbet muhabbet dönmûyor bişeyi yanlış mı yapıyorum ets2 nin multiplayeri hakkinda fazla bilgim yok...
  6. N

forza horizon 4 ve crew 2 de direksiyon başına buyruk hareket ediyor

selam beyler başlıkta belirttiğim gibi bi sorunum var direksiyonum logitech driver force gt ets 2 ve nfs 2015 te sorunsuz çalışırken crew 2 ve forza horizon 4 te kendi kendine garip bi şekilde sağa sola dönüyor titriyor bunun çözümü varmı yardımcı olabilirmisiniz
  7. N

Mikrofon önerir misiniz?

Yayıncılık filan yapmicam oyun sırasında konusmak icin bi mikrofon istiyorum sesi kaliteli ve uygun fiyatli olsun yeter
  8. N

Nfs shift 1 ve 2 nerden satılıyor

Nfs shift 1 ve 2 çekti canım ama hiç bi yerde satılmıyormu bu oyunlar crack indirip riske girmek istemiyorum
  9. N

Drive force gt ye g29 pedalı ve vitesi bağlanırmı

Bi tanıdıktan drive force gt direksiyonu alıcam param olsaydı g29 alıcaktım ama malum ülke şartları lakin g29 un vites ve pedalını alırsam drive force gt de kullanabilirmiyim
  10. N

Zalman ns2000 önerir misiniz?

Bu zamanda pahalı olmayan bişi mi var hocam 1653597444 Ne kdr soğuttu hocam kaç derece düşürdü
  11. N

Performansı nasil ne gibi değisiklikler oldu
  12. N

Zalman ns2000 almayı düşünüyorum internette baya bi olumlu yorum gördüm ama performansını gösteren bişi bile bulamadim deneyimli olanlar perfomansını anlatabilirmi ve önerir misiniz? sizde
  13. N

Laptop soğutma önerileri (termal macun dışında)

Alttan takmalı mı vakumlarımı kast ediyorsunuz
  14. N

Laptop soğutma önerileri (termal macun dışında)

Laptop bu ısınır ama bu devirde pc im her an bozulacak endişesiyle yaşıyom pc im oyundan oyuna 70 80 bazende 90 civarlarinda sıcaklik oluyor bu 90 olduğu zaman ürkütüyor beni gençler pc alalı 5 ay olduğu icin termal macun gerekli olduğunu düşünmüyom bana bi öneri verirmisiniz soğutma ile alakalı
  15. N

144 hz 17.3 inch mi 60 hz 27 inch mi

Ben 5 aydir 144hz ekran kullaniyom ama laptoptayim küçük monitör pek sevmiyorum bizim evde 60 hz büyùk bi mönitör var Oynadigim oyunlar yüksek sistem istediği icin hic birinde 144 fps alamiyom ztn 100 civarlarinda seyr ediyor bu halde 60hz e tekrar dönersem
Top Bottom