Neler Yeni

Euro Truck Simulator 2 serverleri

NİKTO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Özdemir
Yt de izlediğim videolar sonucu gaza gelip ets2 aldım oynarken keyif alıyom sorun yok ama o yt de izlerken gülmekten yere yattığım ortamı bulamadım 2000 kişinin olduğu sunucuda yollar bomboş sohbet muhabbet dönmûyor bişeyi yanlış mı yapıyorum ets2 nin multiplayeri hakkinda fazla bilgim yok bilgili biri bilgilendirebilirmi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ
Yt de izlediğim videolar sonucu gaza gelip ets2 aldım oynarken keyif alıyom sorun yok ama o yt de izlerken gülmekten yere yattığım ortamı bulamadım 2000 kişinin olduğu sunucuda yollar bomboş sohbet muhabbet dönmûyor bişeyi yanlış mı yapıyorum ets2 nin multiplayeri hakkinda fazla bilgim yok bilgili biri bilgilendirebilirmi
Oyun icindeki online mi girdin

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ

NİKTO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ
Ne yapmamı önerirsin
ben oyunu bir süre önce bıraktım ve genel olarak tek oynamayı sevdiğim için soloda oynadım sende solo da kendi şirketini kasabilirsin 2. ekranın var ise yayın veya müzik açıp takılabilirsin yok ise küçük ekran yapıp aç modlar var onları dene ben oyunu büyük bir çoğunluğunu bu şekilde geçirdim.
ben online takılmak istiyorum dersen bi kere paralı bir save ile gir kendi kastığın ile değil ,bir tane arkadaş bulup onunla takılabilirsin ben bırakmasaydım gelebilirdim , trafikten zevk alıyorsan kalabalık map e gidip takılabilirsin calais mi ne vardı orası kalabalık tı şurasıda var dı hatırladığım

veya konvoylara katılabilirsin 30 40 kişi fln oluyor değişiyor tabi gruplara göre hangisinden zevk alıcaksan ona yönel dediğim gibi ben tek oynamayı sevdiğim için solo takıldım büyük çoğunluğu konvoy bulamazsan eski girdiğim gruptakiler ile konuşabilirim senin için hala devam ediyorlarsa katılırsın. iyi oyunlar

1656544972416.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,571
Üyeler
142,433
Son üye
mortxx
Top Bottom