Arama sonuçları: *

• Users: DarkLegion
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DarkLegion

Yardım Fifa 24 ara sahne gecemiyorum kolda

Fifa 24 ver elimde linsansiz bir kol var ara sahneyi geçmeye çalışınca yedek önerisi yeri çıkıyor ve animasyonu izlemek zorunda kalıyorum
  2. DarkLegion

Yardım Laptop wifi sorunu yardim

Telefonumda sorunsuz wifi çalışıyor ama laptopta olmuyor Bende sonra kendi mobil verimi açıp pc ye bağladım o zaman bir sorun olmadı
  3. DarkLegion

Bİlgisiyarda kesin olması gereken programlar nedir

Bİlgisiyarda kesin olması gereken programlar nedir
  4. DarkLegion

Yardım Windows güncellemesi yaptiktan sonra wifi sorunu

Windows 10 güncellemesi vardı yaotiktan sonra wifi ye bağlı ama girmiyor hiç bir yere
  5. DarkLegion

İnternette satılan windows 11 keyleri alınır mı

eğer bilgiğiniz güvenilir bir site varsa link atarmısın
  6. DarkLegion

Yardım Freedos laptopa windows yukledim kurulum asamasinda wifi kisminda kladi

Arkadaşlar böyle kaldı wifi bagliyacagim olmuyor
  7. DarkLegion

Sizce hangisini almalıyım

https://www.itopya.com/rampage-smx-r89-x-pike-kablosuz-rgb-gaming-oyuncu-mouse_u12898 https://www.itopya.com/razer-deathadder-essential-6400-dpi-kablolu-siyah-gaming-mouse_u23772
  8. DarkLegion

Excalibur g870 serisi alınir mi

https://ty.gl/ic2ysld6wc bunu almayi dusunuyorjm ama bir kac yerde gordum kötü alınmaz yazdıklarını gördüm kullanan varsa nasıl olduğunu yazabilir mi
  9. DarkLegion

Akdeniz manavgat yönetim bilişim sistemleri okunur mu

140 bin sıralama yaptım akdeniz merkezdeki ybs tutmuyor bi ihtimal İkinci Öğretim tutabilir ama tutmazsa manavgat tutacak. MAnavgattaki ybs hakkında çok bir şey göremedim tavsiye ed,lmiyor gibi. BEnim düşüncem manavgat ybs gidip yatay geçişle merkeze geçebilrim
  10. DarkLegion

Çözüldü✓ RegSvcs.exe yüksek CPU ve kaynak tüketimi

son 3 4 gündür böyle bir şey var ve çok fazla cpu tüketimi yapıyor laptopum kasıyor nasıl çözebilrim
  11. DarkLegion

Windows update de fotoraftaki sorun çıkıyor

Windows update de böyle bi sorun çıkıyor. Aylardır var bu sorun ara sıra laptop ımı cok fazla kastırıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorumbirkaç bir şey denenim hiç bir şekilde düzelmedi. Sorunu çözmemde yardımcı olun lütfen.
  12. DarkLegion

Telefonum wifi ye bağlandığı gibi bütün internet çöküyor.

Telefonum wifi ye bağlandığı gibi bütün internet çöküyor. Bide sadece benim telefonumda böyle başka tel bağlandığında öyle bir şey olmuyor Evdeki bütün interneti etkiliyor sebebi nedir
  13. DarkLegion

Yardım Laptopumda bir sorun oluştu açıklamya bakınız

ilk olarak bi r oyunda sesim gitmemeye başladı önce ban yedim zannetiim fakat hesabımı arkadaşıma verdim ve onda sorun olmadı ardından bilgisayarımın ayarlaına bakmak için girdim ve bir yere tıklayınca tıkladığım şey açılmadı hep yükleniyor şekilde kaldı bende sorunu çözmek için bir şey indiriyim...
  14. DarkLegion

Yardım Valorant ta gruptaki arkadasima bile sesim gitmiyor

Valorant ta gruptaki arkadasima bile sesim gitmiyor onlarında sesleri gelmiyor lütfen yardım edin
  15. DarkLegion

6K - 8K - 10K fiyatlarında 3 laptop önerir misiniz?

6K - 8K - 10K fiyatlarında 3 laptop önerir misiniz? Her fiyayattan önerirseniz sevinirim
  16. DarkLegion

Öneri Laptop bataryasını aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmak istiyorum

Laptop bataryasını aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmak istiyorum , çünkü bataryayı çıkarma imkanım yok bide aygıt yöenticisinden devre dışı bırakırsam sorun olur mu ? Oyunlarda daha fazla fps alırımıyım?
  17. DarkLegion

Wİtcher 3 aldım ama diğer serileri hiç oynamadım diğer seileride almalımıyım

witcher 3 ü indirrimde gördüm fakat witcher evrenine biraz uzğım diğler oyunlarını almalımıyım
  18. DarkLegion

Eski Windows Update dosyalarını ve kopyalrını silsek sorun olurmu

Eski Windows Update dosyalarını ve kopyalrını silsek sorun olurmu
  19. DarkLegion

Öneri 250 300 TL arası Kulaklık önerisi

Güzel şeyler önerirsiniz sevinirim
  20. DarkLegion

Chrome mu ? Opera GX mi ?

BEn kararsız kaldım sizin görüşlerinizi alıyım dedim
Top Bottom