Arama sonuçları: *

1. G

Dolandırıldım mı??? (çiçek sepeti)

para verseler giymeyeceğim bir terliğe, üstüne para vererek almak :confused:
  2. G

🔥İndirim 727 TL🔥 Levis 502 Tapered Hi Ball Erkek Jean Pantolon

Kardeşim yanlış anlama ama bedava verseler genede giymem 😄
  3. G

Yardım İndirme hızım yüksek ama ne yaptıysam oyun indirirken yavaş hız alıyorum

çok uğraştım kaç kez arıza kaydı için geldiler kontrol ettiler ama en fazla indirme hızı böyle olur diyip gittiler bende daha üstüne düşmedim.
  4. G

Yardım İndirme hızım yüksek ama ne yaptıysam oyun indirirken yavaş hız alıyorum

Ben Steamde 1.7mb hızı geçebilmiş değilim daha, paketim 35mb turknet. Bence şükredin o hızları alıyorsanız 😄
  5. G

Xpg summoner red switch Alınır Mı?

gaming gen den aldım red switch
  6. G

16 Gb Ram 8x2 Öneri̇si̇ Aci̇l

kardeşim kafanda RGB varsa ve RGB ye ilgin varsa en baştan onlara bak sonradan değiştirmek istersin ekstra masraf çıkarırsın kendi kendine. Kendimden biliyorum. yazdığın ramler güzel ama anakart modelinide yazarsan daha sağlıklı olur
  7. G

Xpg summoner red switch Alınır Mı?

2 haftadır takip ediyorum bu klavyeyi. 11.11 indirimlerinden çok ümitliydim fiyatı düşer diye ama maalesef düşmedi. Bundan sonrada düşmez herhalde diyerek satın aldım, inşallah birkaç güne elime ulaşacak klavye
  8. G

🔥İndirim RX 6600 sistem 9.799TL

Sistem bitti dediniz ama 15 dk önce intel olan sistemi aldım bir sıkıntı olmadı
  9. G

Redragon Brahma K586 vs XPG Summoner

Arkadaşlar bu ikisi şuan hoşuma gidiyor. Summoner Cherry mx olduğu için Brahma Fazladan makro tuşları olduğu için hoşuma gidiyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
  10. G

Hyperx Pulsefire Raid RGB alınır mı ?

Yani şuan bu fiyattan da alsam pişman etmez demi, sonuç olarak farenin kalitesi iyi midir
  11. G

Hyperx Pulsefire Raid RGB alınır mı ?

Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum fare alınır mı ? Bu fareyi tercih etme sebebim programlanabilir tuş sayısının fazla olması. Sizin görüşleriniz nedir ?
  12. G

RX6600 alanlar memnun musunuz ?

Düşünmeden alınacak kartların başında geliyor bende 6600xt var arkadaşımda 6600 ikimizde son derece memnunuz, full kalite en son çıkan oyunları dahi çok rahat oynatıyor
  13. G

10k bütçeye sistem önerir misiniz?

Kasım indirimi dediğin 10 dk sonra olan mı knk :)
  14. G

500 TL 9 tuşlu makro mouse önerisi

Herkese hayırlı günler. 500 TL civarında en az 9 tuşlu, daha fazlada olabilir makro mouse önerilerinizi bekliyorum. Ekstra olarak makro klavyede alacağım varsa ordanda önerilerinizi bekliyorum klavye için bütçe 1000 TL.
  15. G

600-800 TL Klavye tavsiyesi

bütçeyi az daha arttırabilirsem şunu alayım diyorum sizce bu nasıldır ? https://www.gaming.gen.tr/urun/60928/xpg-summoner-cherry-mx-blue-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/
  16. G

öneri için teşekkürler değerlendireceğim. 1667567406 hangi modelini diyorsunuz ?
  17. G

Arkadaşlar bütçem belli onu aşmayacak şekilde, kullanıcısını üzmeyen klavye arıyorum
  18. G

Tek M.2 slotlu anakarta ikinci M.2 takılırmı ?

Anakartım Asus h610m-k tek slot m.2 yuvası var ve şuan kullanmaktayım ikinci M.2 yi takmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim. PCI yuvasına takın diyen arkadaşlar çıkacaktır kısa bir not düşeyim PCI yuvasını ekran kartı kapatıyor kullanamıyorum. Bunun içinde ayrıca çözüm yolu varsa dinlemeye...
  19. G

Çözüldü✓ İ5 12400F hangi soğutucuyu almalıyım

Öneri için teşekkür ederim ama kit varmı onda onu bilemedim. Arkadaşın attığı bu linkteki ürün nasıl hem kit dahilmiş...
Top Bottom