Arama sonuçları: *

• Users: lexus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. lexus

Gamermarkt sitesi güvenilir mi

bu konu hakkında içerik açılmış fakat hepsi hesap satışıyla ilgili ben rp alıcaktım foxngamede 575 ti 595 olmuş burda 575 hala alınır mı sizce
  2. lexus

internet switchimden bilgisayara internet geç geliyor

8 portlu internet switchi kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ama 2 gündür bilgisayarı açtıktan bi 10 dakika sonra geliyor ışık sürekli yanıp sönüyor sonrasında duruyor ve internet geliyor bunun çözümü nedir?
  3. lexus

telefon numarasına erişim olmayan gmail hesabı

yıllar önce açtığım bir gmail hesabı o zamanlar sim kartım olmadığı için fake telefon numarasıyla onaylamıştım o hesap aynı zamanda riot hesaplarıma kayıtlı ve lol hesabımda içinde bir sürü skin barındırıyor ayrıca yılların emeği hesabın şifresini hatırlıyom ama telefon numarasına onay...
  4. lexus

bilgisayarda windows bozuldu diyor

açmaya çalıştışımda windows bozuldu diyor onarmaya bastığımda onarılamadı diyor çözümü nedir?
  5. lexus

sevdiğin kızı başkasıyla görmek

bi kız vardı lisenin ilk zamanlarında ben bu kıza vuruldum ortak arkadaş yardımıyla biraz iletişim kurdum.kızda benle konuşuyordu görünce gülüyordu el sallıyordu benimde şiire ilgim vardır kıza günlerce uğraşarak bi şiirle çıkma teklif ettim kabul etmedi.dünyam başıma yıkıldı ilk defa birine...
  6. lexus

Akıllı tahta kilit programı kırma

Akıllı tahtaya şu kilitleyici yazılımı koymuşlar nasıl halledicez bunu
  7. lexus

asetto corsa araba çok yavaş kalıyor

shuto yükledim sonrasında pc kaldırmadı normal giriyim dedim ama araba max 100 görüyor
  8. lexus

burnumda çok sivilce ve siyah nokta çıkıyor

sorun yukarıda nasıl geçebilir hadi çalışırken sorun değil de 2 3 haftaya okul açılacak kurtulmam lazım
  9. lexus

samsung televizyon internet tarayıcısına girmiyor

1660759867 bu hatayı veriyor
  10. lexus

9.sınıfım iyi geçmedi 10.sınıfta ne yapmalıyım

10.sınıfa geçtim 9.sınıfta derslerime çalışmadım 76 gibi bi ortalamam vardı 1 ay 1 hafta gibi bir süre garsonluk yaptım derslerin kıymetini anladım 10.sınıfta ne yapmam gerekiyor 9 u tekrar etmem lazım mı ?
  11. lexus

fifa 22 böyle kaldı yardım

dün rahat rahat kariyer moduna giriyordum sonra birden dondu oyun neyse dedim bugün açtım kaç kere aç kapa yaptım takım seçmeye gelince böyle oluyor çözümü var mı
  12. lexus

amd ekran kartı güncellemede hata 175 veriyor

fifa 22 aldım sürücü güncelleyin dedi güncellemeye gelince hata 175 diye bi hata veriyor çözümü nedir
  13. lexus

steam bakiye hediye edebilecek var mı

beyler yeni pc topladım param bitti hergün çalışıyorum ama parama büyük patron el koyuyor biri hediye bakiye atabilir mi
  14. lexus

lol düşük elodan çıkma rehber

rank demir 1 yıldır oynuyorum ama düşük elodan çıkamıyorum sıralıda sıkıntı yok her el taşıyorum ama dereceli preyle giriyorum hep lose tek mi girmeliyim ve kanal önerisi var mı
  15. lexus

flash belleği arabaya takınca çoğu müziği atlıyor

flash belleğe yeni şarkı atacaktım kendi telimi bağladım attım şarkıları ama arabada no title hatası veriyor eski indirdiğim bi kaç şarkı duruyodu onları açıyor sorun nedir?
  16. lexus

Çözüldü✓ arkadaşım tebilondan sistem alcak güvenilir mi

https://www.tebilon.com/intel-10100f-msi-rtx-3050-ventus-2x-8g-h510m-a-pro-msi-500gb-ssd-crucial-16gb-ram/ arkadaşım bu kasayı alcak bana fiyatı çok uygun geldi güvenilir denmiş ama pek güvenilir değil gibi sizce nasıl?
  17. lexus

insta reelsi story atması çok uzun sürüyor

insta story atarken atılması aşırı uzun sürüyor ve interneti öldürüyor bi atiyim dedim 1 saat oldu hala yüklenmedi ama telefonu kapatıyorum saniyede 2.5mb oyun indiriyor telefonla mı alakalıdır?
  18. lexus

dila ismiyle akrostiş şiir

arkadaşım bi kızla konuşuyor ismi dila o isimle alakalı orjinal bir akrostiş şiir yazabilecek var mı?
  19. lexus

Çözüldü✓ bu laptop iyi midir acaba

fifa oynamak istiyorum 22 21 gibi max 6k kocaeli içinde laptop arıyorum https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-i5-7.nesil-12-gb-ram-1012115141/detay bu iyi midir işlemcisi pek iyi gelmedi bana
  20. lexus

telefondan e dergi yapılır mı

beyler telefondan e dergi yapılabilir mi bilgisi olan yazar mı
Top Bottom