Neler Yeni

sevdiğin kızı başkasıyla görmek

lexus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emir Kutluca
bi kız vardı lisenin ilk zamanlarında ben bu kıza vuruldum ortak arkadaş yardımıyla biraz iletişim kurdum.kızda benle konuşuyordu görünce gülüyordu el sallıyordu benimde şiire ilgim vardır kıza günlerce uğraşarak bi şiirle çıkma teklif ettim kabul etmedi.dünyam başıma yıkıldı ilk defa birine aşık olmuştum ama kızı o kadar seviyodum gözüme uyku bile girmiyordu neyse okulun sonlarına doğru farklı bir okuldan sevgili yaptı ben burada iyice bittim bide yetmezmiş gibi bu sene çocuk benimle aynı sınıfa geldi kızla hep el ele geziyorlar oturuyorlar ben kahroluyorum kurtulmam lazım ama yapamıyorum bu bataklıktan nasıl kurtulucam ben?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
bi kız vardı lisenin ilk zamanlarında ben bu kıza vuruldum ortak arkadaş yardımıyla biraz iletişim kurdum.kızda benle konuşuyordu görünce gülüyordu el sallıyordu benimde şiire ilgim vardır kıza günlerce uğraşarak bi şiirle çıkma teklif ettim kabul etmedi.dünyam başıma yıkıldı ilk defa birine aşık olmuştum ama kızı o kadar seviyodum gözüme uyku bile girmiyordu neyse okulun sonlarına doğru farklı bir okuldan sevgili yaptı ben burada iyice bittim bide yetmezmiş gibi bu sene çocuk benimle aynı sınıfa geldi kızla hep el ele geziyorlar oturuyorlar ben kahroluyorum kurtulmam lazım ama yapamıyorum bu bataklıktan nasıl kurtulucam ben?
Boş işler kovalamanın sonucu.
Usta lisede senin ne işin var karıyla kızla anlamıyorum.
Farklı şeylerle ilgilen ne diyim şimdi.
Çalış aklını farklı şeylerle meşgul et.

2mApoo

80+ Silver
Haaaa eski BEN :') geçmiş olsun knk
ama şuan eser yok o bataklıktan bende 👍

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,487
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Kanka zamandan bașka çare yok.Spora bașla alfa ol.Bir de sakın içinde tutma anlat bize derdini sonra patlarsın bir yerde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevince seviyor insan ne yaparsın?

2mApoo

80+ Silver
Yaa knk salın yaa şu tripleri. yok kız olmazmış yok daha yaşınız küçük. Gına geldi bu cümlelerden
gönül bu anasını satayım

Rulep

80+ Gold
Unutmak için çaba sarf etme unutamıyoruma dönersin zamanla geçer alıştır kendini yapacak bir şey yok

OnurCiftci26

80+ Bronze
Yaa knk salın yaa şu tripleri. yok kız olmazmış yok daha yaşınız küçük. Gına geldi bu cümlelerden
gönül bu anasını satayım
Bu tiplerin hepsi böyle yok sevgili boş iş, yok senin lisede sevgiliyle ne işin var gibi vs. Hepsinin ortak özellikleri ya özgüvenleri 0 ya da açıldığı kızlar yüz vermiyor.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Kanka zamandan bașka çare yok.Spora bașla alfa ol.Bir de sakın içinde tutma anlat bize derdini sonra patlarsın bir yerde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gönül bu anasını satayım
Usta lisedeki adamın kaygısı gelecek kaygısıdır ilerde ne olacağım kaygısıdır.
Kız beni sevmedi kaygısını yaşarsan sonra böyle ergen aşklarına dönüyor.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,487
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

2mApoo

80+ Silver
Bu tiplerin hepsi böyle yok sevgili boş iş, yok senin lisede sevgiliyle ne işin var gibi vs. Hepsinin ortak özellikleri ya özgüvenleri 0 ya da açıldığı kızlar yüz vermiyor.
Yaa knk küçük görmek gibi olmasın ama çoğunluğu böyle dediğin gibi. yada cidden kariyer odaklı gidiyolar bu insanlar. Ama arkadaş yardım istiyor ve onu bir nebze olsa da rahatlatmak görevimiz bence.
Zaten bu zamanlar tecrübe zamanı ve umarım benim karşıma ve hepimizin karşısına birden fazla kötü insan çıkar ve yeterli tecrübeyi ve dersi alırız.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Daha çocuksun çocuk sen neyin özgüveninden bahsediyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,525
Üyeler
141,592
Son üye
Szmrt21
Top Bottom