Arama sonuçları: *

1. C

F/P Dikiş makinası Bütçe 10Bin

Merhaba arkadaşlar fiyat performans astar dikimi için uzun ömürlü yetkili bayisi olan dikiş makinası aramaktayım yardımcı olursanız sevinirim.
  2. C

F/P Elektrikli şofben

Elektrikli F/P şofben arıyorum yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.
  3. C

Yardım Warzone ekran kartımı kullanmıyor 10 fps alıyorum

Tekrar kontrol ettim en son driver yüklü
  4. C

Ekran kartım yazıyor. Geforce optimizasyonu kapattım denedim yine aynı sonuç 10 fps maksimum. 1667555866 Yok mu yardım edecek birisi ya
  5. C

Sadece warzone oyununda herşeyi kontrol etmeme rağmen fps'im 10 üstünü göremiyor ayarlarım geforce experince tarafından optimize edilmiş olmasına rağmen. Sistemim; 1650 super 16 gb ram i5 9400f b365m pro-vh Ne yaparsam yapayım warzone oyununda 10 fps geçemiyorum can sıkmaya başladı. Driverlar...
  6. C

Film önerebilir misiniz

Kaçış izle dostum baya iyi film
  7. C

Yardım Arkadaşımla nasıl The Forest oynarım ?

Nerden geçicek hesap tam olarak.
  8. C

Yardım Arkadaşımla nasıl The Forest oynarım ?

Kardeşim sen ekle o zaman ?
  9. C

Sistemim kaç watt çeker

Canım kardeşim bak düzgünce anlatıyorum şantiye elektriği en basitinden anlatıyorum buzdolabını bile bozar verdiği voltaj şantiye malzemelerine özel voltaj eğer sen canım kardeşim gidip herhangi bir mağazadan veya internetten akım dengeleme veya (uzun süreli istiyorsan) regülatör alıcaksın ve...
  10. C

Sistemim kaç watt çeker

İlk başta onu yargılamaktansa sanayi elektriğinin şantiye elektriğinin normal elektrikli cihazlarda kullanılmayacağını öğrenin sonra gelin fikir söyleyin akım dengelemesiz takarsanız akım bi yerlerinize kaçar aman allah korusun kardeşim.
  11. C

Sistemim kaç watt çeker

Sanayi elektriği 5 tl kullanıyormuş ahshashashasahsash gidip öğren istersen dostum , bilip bilmeden konuşmayın şurda az araştırın.
  12. C

4000 TL'ye F/P laptop önerisi

2. el olur
  13. C

4000 TL'ye F/P laptop önerisi

Basit oyunları açabilicek bataryası az da olsa dayanabilicek ucuz f/p laptop önerilerini bekliyorum şimdididen teşekkür ederim. Fiyat aralığı = 2000-4000
  14. C

600 TL mekanik klavye

Yapmıyorum
  15. C

Mikrofonum konuşurken çok cızırtı yapıyormuş yardım edebilir misiniz?

Arkadaşa katılıyorum demen yeterli olacaktı. 1661893895 Yo trip falan değil canım sadece aynı şeyi tekrar etmen saçma geldi.
  16. C

Tamamdır kral sen en iyisisin benim yazmama gerek yok sen yaz eyvallah.
  17. C

Dostum ben de aynı şeyi dedim zaten.
  18. C

Ses ayarlardından mikrofonun bas düzeyini kısmayı deneyebilirsin.
  19. C

A WAY OUT ARKADAŞLA OYNAMA

ikisinin de oyunu farklı yerlerde arkadaş eklese de oynuyor olarak gözükmez
  20. C

600 TL mekanik klavye

https://www.migros.com.tr/getorix-3-in-1-gaming-set-gxy-320-p-2592ace al bundan kalan parayı da dışarda kız arkadaşınla ye bitir.
Top Bottom