Neler Yeni

Sistemim kaç watt çeker

Bünyamina

80+ Platinum

Caferler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cafer Caferr
Adam bilgisayarı dükkanında kullanacak anlamadın mı? Yaşıyor mu diyor ya😀?Heee yaşıyo
İlk başta onu yargılamaktansa sanayi elektriğinin şantiye elektriğinin normal elektrikli cihazlarda kullanılmayacağını öğrenin sonra gelin fikir söyleyin akım dengelemesiz takarsanız akım bi yerlerinize kaçar aman allah korusun kardeşim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Bünyamina

80+ Platinum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
dediği gibi 5 TL den farzedersek hesabın doğruda o kadar değil yani biraz atmış mı yuvarlamış mı
Yuvarlanmış tabii ki. Net bir şey söylemem için sistemin hangi oyunda kaç Watt çektiğini hesaplamam gerekir.

efectnk52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
efe çetinkaya
Arkadaşlar ben sitede oturuyorum elektrik saatleriyle ilgili sıkıntılar var şuanda elektriğimiz şantiye elektriği bu düzelene kadar 5 tl olacak 1kw elektrik saatlerimiz felan alınacak ne tartıştınız bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç yönetimim güç tasarrufunda msi afterburner dan takip ediyorum ekran kartım 60 watt işlemcim de 50 watt civarlarında çalışıyor

Caferler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cafer Caferr
Arkadaşlar ben sitede oturuyorum elektrik saatleriyle ilgili sıkıntılar var şuanda elektriğimiz şantiye elektriği bu düzelene kadar 5 TL olacak 1kw elektrik saatlerimiz felan alınacak ne tartıştınız bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç yönetimim güç tasarrufunda msi afterburner dan takip ediyorum ekran kartım 60 watt işlemcim de 50 watt civarlarında çalışıyor
Canım kardeşim bak düzgünce anlatıyorum şantiye elektriği en basitinden anlatıyorum buzdolabını bile bozar verdiği voltaj şantiye malzemelerine özel voltaj eğer sen canım kardeşim gidip herhangi bir mağazadan veya internetten akım dengeleme veya (uzun süreli istiyorsan) regülatör alıcaksın ve evinizideki tüm cihazların takılı olduğu prizlere teker teker takacaksın ki hiçbiri voltaj kaynaklı bozulmasın senin soruna gelirsek voltaj dengeleme kullanırsan ki pc için kullanmak zorundasın elektriğinde 5 tl fln olmaz standart elektrik voltajı çekersin anlamadıysan daha detaylı anlatayım.

Top Bottom