Arama sonuçları: *

1. Z

Çözüldü✓ Aldığım bilgisayar sorunlu

hocam aynı sorrunu bende yaşamıştım bios pilini güç takılı değilken çıkartıp 30 saniye bekleyip geri takmayı deneyin gondermediyseniz
  2. Z

Öneri Asus tuf f15 fx506he hno1116 alınır mı

Merhabalar baslikta belirttiğim laptop alınır mı veya önerebileginiz daha iyi hangi modeller var ? Laptop linki
  3. Z

Rx 580 Aldım Hangi Testleri yapmalıyım?

Hayırlı forumlar malum sarı siteden 2000 tl'ye asus rog strix rx 580 ekran kartı sattın aldım hangi testleri yapmalıyım?
  4. Z

Millenicom'a geçmeli miyim?

Tamam ben yarın müşteri temsilcisini arayacağım. Daha fazlası daha iyi olur çünkü kullandığım interneti en az 10 kişi kullanıyor ben ethernet ile bağlandığım için bu tık daha fazla kullanabi 1675287068 Hocam konya merkezliymiş emin misiniz?
  5. Z

ben paradan değil internet hızından bahsediyorum
  6. Z

baktığımda altyapı yok diyordu. Hocam ne kadar fazla olursa o kadar iyi bence ama sorun yaaşayacaksam kalsın
  7. Z

Hocam şöyle bir sorun var ben her sorguladığımda adresimi girdiğimde ya altyapı yok ya da bilgi alınamadı diyorlar ben sabit hat girince o değerleri veriyorlar 1675282183 Müşteri hizmetlerini aradım en fazla 50 mbps destekliyormuş.
  8. Z

Merhabalar ben 35 mbps türk telekom internetini kullanıyorum ama kampanya yakın zamanda bitecek bu yüzden ya tarifeyi değiştirip 50 mbps'e yükseltecem ya türknet'e geçeceğim ya da millenicom'a. Türk telekomda 50 mbps internet ilk 12 ay 180 tl sonraki aylar 205 tl, türknette 50 mbps internet 250...
  9. Z

Öneri Turk Telekom'u değiştirmeli miyim?

En az 20 kişi kullanıyor ve şöyle bir şey var ben altyapı sorgularken adresi girince adres ile ilgili bilgilere ulaşılamadı diyorlar türknette sabit hat ile sorguladığımda 50 mbps desteklediği çıktı 1675262687 Güncelleme millenicom ile 90 mbps destekliyormuş (wtf)
  10. Z

Öneri Turk Telekom'u değiştirmeli miyim?

Merhabalar değerli forum üyeleri öncelikle iki sorum olacak birincisi benim oturduğum yer allah'ın unuttuğu köy olduğu için internet sadece 50 mbps destekliyor. Şuan 35 mbit hızda türk telekom kullanıyorum ancak bulunduğum kampanya nisanda biteceği için tarifemi değiştirmek zorundayım ve...
  11. Z

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat:13000 Asus dual RX 6600 Ryzen 5 5600 A520m s2h Vento vg15fe Kasa dahili 750w PSU 512 GB m2 ssd
  12. Z

Aldığım Valorant Hesabına birden fazla kişi giriyor

Zaten ben bir daha bu tür işlere girişmem yerden aldığım skinler bana yeterde artar.
  13. Z

Benim salaklığım bu tür şeylere bulaşmak zaten
  14. Z

Merhabalar değerli forum üyeleri geçenlerde Valorantta skinlerin çok pahalı olması sebebi ile gamesatis.com üzerinden skinli bir heasp almaya karar verdim ancak hesaba girdiğimde başkaları da hesaba giriyordu ve daha sonra hesap hileden dolayı banlandı satıcıya her ne kadar başkalarının...
  15. Z

3200G Sistemi Yenilemek

sorun yok hocam yardım etmek istemeniz yeter.
  16. Z

3200G Sistemi Yenilemek

nays nedir hocam
  17. Z

3200G Sistemi Yenilemek

Acil değil hocam. Zaten şimdi satmayacağım.
  18. Z

3200G Sistemi Yenilemek

Kutu fatura yok stok fan dahil. satacaksam bile şimdi satmayacağım para biriktirip satacağım
  19. Z

3200G Sistemi Yenilemek

Kalsın hocam
  20. Z

3200G Sistemi Yenilemek

Doğru söylüyor hocam o kasanın sıfırı bile 50 tl'yi aşmaz
Top Bottom