Neler Yeni

Millenicom'a geçmeli miyim?

zero07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Z K
Merhabalar ben 35 mbps türk telekom internetini kullanıyorum ama kampanya yakın zamanda bitecek bu yüzden ya tarifeyi değiştirip 50 mbps'e yükseltecem ya türknet'e geçeceğim ya da millenicom'a. Türk telekomda 50 mbps internet ilk 12 ay 180 tl sonraki aylar 205 tl, türknette 50 mbps internet 250 tl, millenicom'da 90 mbps internet ise 190 tl. Köy gibi bir yerde oturuyorum ve türknet ve türk telekomda 50 mbps desteklerken millenicom'da 90 mbps destekliyorum sizce hangisini seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Merhabalar ben 35 mbps türk telekom internetini kullanıyorum ama kampanya yakın zamanda bitecek bu yüzden ya tarifeyi değiştirip 50 mbps'e yükseltecem ya türknet'e geçeceğim ya da millenicom'a. Türk telekomda 50 mbps internet ilk 12 ay 180 TL sonraki aylar 205 TL, türknette 50 mbps internet 250 TL, millenicom'da 90 mbps internet ise 190 TL. Köy gibi bir yerde oturuyorum ve türknet ve türk telekomda 50 mbps desteklerken millenicom'da 90 mbps destekliyorum sizce hangisini seçmeliyim?
Netspeed sitesindende bir altyapı sorgulama yaparmısın ondada 90 falansa netspeed öneririm

zero07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Z K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netspeed sitesindende bir altyapı sorgulama yaparmısın ondada 90 falansa netspeed öneririm
Hocam şöyle bir sorun var ben her sorguladığımda adresimi girdiğimde ya altyapı yok ya da bilgi alınamadı diyorlar ben sabit hat girince o değerleri veriyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini aradım en fazla 50 mbps destekliyormuş.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Hocam şöyle bir sorun var ben her sorguladığımda adresimi girdiğimde ya altyapı yok ya da bilgi alınamadı diyorlar ben sabit hat girince o değerleri veriyorlar

50mbps yeterlidir idealdir50 istiyorsanız alabilirsiniz ama 100 biraz üst seviye illa 100 isterseniz millenicom alabilirsiniz sorun yaşayan gördüm ama illa olur böyle şeyler çoğu firmada sorun yaşanıyor netspeed önerme sebebim hem fiyat olarak daha iyi olması hemde sorun yaşayan görmedim kendim deneyimlediğim zamanda görmedim hem daha ucuz bir internet hemde sorunsuz bir internet kullanabilmeniz için söyledim

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
3 seneye yakındır millenicom kullanıcısıyım müşteri hizmetlerini 1 kere aramadım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Altyapın iyi ve modemin de sorunsuzsa pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Benim altyapım 68 mbps. Bana da maks 50 mbps diyordu millenicom. Sonradan müşteri hizmetleri ile konuşarak 100 mbpsye geçebiliyorsun. Ben ilk millenicom geçtiğimde 105 TL'ye 35 mbps taahüütlü geçtim, sonra arayıp sorduğumda üzerine 10 tl koyarak 75 mbps yada 100 mbpsye geçebileceğimi söylediler. Şuanda da 35 mbpslik paketten 32 küsür mbps hız alıyorum. Kutudan daireye gelen kablo pek iyi değil büyük ihtimalle kutuya 35 mbps geliyordur. Şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama senin için uygunsa geç. İstersen davet kodu da veririm bi 1 ay bedava kullanırsın bende bedava kullanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

Comnete de bakabilirsin ben bayadır kullanıyorum sorun yaşamadım fiyatında ucuz ben fiber 100mbps 110tl 'ye aldım en sevdiğim kısmı paranın peşin ödenmesi 1 yıllık falan var işte ne kadar alırsan o 110tl leri peşin ödüyorsun bi nevi taahütlü bu dönemde 2 ayda bir zam yapılan bir dönemde en mantiklisi

Merhabalar ben 35 mbps türk telekom internetini kullanıyorum ama kampanya yakın zamanda bitecek bu yüzden ya tarifeyi değiştirip 50 mbps'e yükseltecem ya türknet'e geçeceğim ya da millenicom'a. Türk telekomda 50 mbps internet ilk 12 ay 180 TL sonraki aylar 205 TL, türknette 50 mbps internet 250 TL, millenicom'da 90 mbps internet ise 190 TL. Köy gibi bir yerde oturuyorum ve türknet ve türk telekomda 50 mbps desteklerken millenicom'da 90 mbps destekliyorum sizce hangisini seçmeliyim?
Comnette altyapı hızınız daha yüksek çıkabilir benim her iss de sorguladığımda 1000mbps veriyor oda 300tl gibi bişey heralde bütçem yetmediğı için alamadım ayrıca modem kurulum falan ücretsiz

zero07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Z K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Comnete de bakabilirsin ben bayadır kullanıyorum sorun yaşamadım fiyatında ucuz ben fiber 100mbps 110tl 'ye aldım en sevdiğim kısmı paranın peşin ödenmesi 1 yıllık falan var işte ne kadar alırsan o 110tl leri peşin ödüyorsun bi nevi taahütlü bu dönemde 2 ayda bir zam yapılan bir dönemde en mantiklisi

Comnette altyapı hızınız daha yüksek çıkabilir benim her iss de sorguladığımda 1000mbps veriyor oda 300tl gibi bişey heralde bütçem yetmediğı için alamadım ayrıca modem kurulum falan ücretsiz
baktığımda altyapı yok diyordu.
50mbps yeterlidir idealdir50 istiyorsanız alabilirsiniz ama 100 biraz üst seviye illa 100 isterseniz millenicom alabilirsiniz sorun yaşayan gördüm ama illa olur böyle şeyler çoğu firmada sorun yaşanıyor netspeed önerme sebebim hem fiyat olarak daha iyi olması hemde sorun yaşayan görmedim kendim deneyimlediğim zamanda görmedim hem daha ucuz bir internet hemde sorunsuz bir internet kullanabilmeniz için söyledim
Hocam ne kadar fazla olursa o kadar iyi bence ama sorun yaaşayacaksam kalsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
baktığımda altyapı yok diyordu.

Hocam ne kadar fazla olursa o kadar iyi bence ama sorun yaaşayacaksam kalsın
Paraya göre yargılanmamalı netspeed millenicom dan ucuz ama daha iyi sonuçta hepsi aynı altyapıyı kullanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
ben paradan değil internet hızından bahsediyorum
Kusura bakma. Tabii ki ne kadar fazla o kadar iyi yıllardır oyun indirirken 200kb geçemezdim gta sanandreas ı falan 1 günde indiriyodum sonra 8mbps ye geçtim 1mb ile oyun inince havaya uçuyordum şimdi saniyede 12mb iniyo ama hala daha fazlası olabilir diye düşünüyorum 1000mbps falan olaydı keşke diyorum ama bu kısacası doyumsuzluk

ben paradan değil internet hızından bahsediyorum
Comnet 100mbps işte düşünürsen ara müşteri hizmetlerini

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Bu aralar fiyat açısından gıbırnetin adı çok geçiyor bakılabilir.

zero07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Z K
Kusura bakma. Tabii ki ne kadar fazla o kadar iyi yıllardır oyun indirirken 200kb geçemezdim gta sanandreas ı falan 1 günde indiriyodum sonra 8mbps ye geçtim 1mb ile oyun inince havaya uçuyordum şimdi saniyede 12mb iniyo ama hala daha fazlası olabilir diye düşünüyorum 1000mbps falan olaydı keşke diyorum ama bu kısacası doyumsuzluk

Comnet 100mbps işte düşünürsen ara müşteri hizmetlerini
Tamam ben yarın müşteri temsilcisini arayacağım. Daha fazlası daha iyi olur çünkü kullandığım interneti en az 10 kişi kullanıyor ben ethernet ile bağlandığım için bu tık daha fazla kullanabi

Bu aralar fiyat açısından gıbırnetin adı çok geçiyor bakılabilir.
Hocam konya merkezliymiş emin misiniz?

Top Bottom