Arama sonuçları: *

1. X

FileZilla üzerinden FTP'den virüs bulaşır mı?

Hayırlı akşamlar, bir oyun hostingine sahibim. Plugin yüklemek için FileZilla üzerinden FTP yapmayı düşünüyorum (dosya aktarımı).internette virüs bulaşma gibi durumlar gördüm. Bundan dolayı hosting yerine VDS almayı düşünüyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? FTP'den virüs bulaştığı doğru mudur?
  2. X

Dizüstü bilgisayar ram önerisi

İyi günler dizüstü bilgisayarım için bellek (RAM) arıyorum. Tek kanal 8 GB'ye sahibim çift kanal 16 GB yapmayı düşünüyorum. Nasıl bir belleğe yönelmeliyim? Anakart: MS-158K Bellek: M471A1K43DB1-CWE Bellek özellikleri: 8 GB DDR4 1.20v CL22 3200MHz Samsung'a baktım lakin piyasada güvenilir bir...
  3. X

Dizüstü bilgisayar iç temizlik için tavsiyesi

Almasında bir sıkıntı yok, o macun olmaması durumunda hangi macunu öneririsin
  4. X

Dizüstü bilgisayar iç temizlik için tavsiyesi

İyi günler, MSI Bravo 15 B5DD modelli dizüstü bilgisayarımın iç temizliğini yapmayı düşünüyorum (macun yenileme, fan ve ızgara temizleme) bu işlem için Arctic MX-6 önerildi bugün gidip fiziksel olarak alacağım (bulamazsam), bu macun yerine başka bir macun önerir misiniz (dizüstü için). Temizlik...
  5. X

Minecraft Launcher "yükleme bekleniyor" hatası

Yeri tam olarak nerdeydi ? 1722852797 Tamamdır, buldum. 1722852864 Maalesef, değişen bir şey olmadı.
  6. X

Minecraft Launcher "yükleme bekleniyor" hatası

Hayırlı günler, bugün Minecraft Launcher'den Java versiyonuna girmeye çalıştım lakin "yükleme bekleniyor" hatasıyla karşılaştım. Aynı durum Bedrock'da da yaşadım. (Launcher üzerinden direk kendi uygulamasından bir hata almadan direkt giriyor Bedrock'a.)
  7. X

Dizüstü bilgisayarım için temizlik önerisi

Tamamdır, sağ olun.
  8. X

Sağ olun, bütçemi biraz zorlayacak bir fiyata sahip MX-6'yı duymuştum onu nasıldır ? 1722783343 Tamamdır, sağ olun. 1722783868 Bir sorum daha olacaktı, hem işlemci hem de ekran kartı için hangi gramı önerirsiniz ?
  9. X

İlginiz için sağ olun, MX4'ün Pump Out yaptığını duymuştum önerebilceğiniz başka bir macun var mı ?
  10. X

MSI Bravo 15 B5DD-208XTR markalı dizüstü bilgisayara sahibim, 2 yıldan fazla bir süre kullandım; Yavaş yavaş sıcaklık artması, fanlardan gelen hava miktarının azalması, ağır bir yüke sokmadan 85-90 dereceyi görmesi, ısının klavyede hissedilmesi gibi şeylerle karşılaştım. Bu yüzden bilgisayarımı...
  11. X

MSI Bravo 15 Roblox oynarken beyaz ekran olması.

MSI Bravo 15 Adlı bilgisayara,roblox oynarken oyun bi anda donup beyaz ekran oluyor.bugün beyaz ekranken televizyona bağladım ve düzeldiğini gördüm geri laptop masaüstüne geri çekince görüntü var ama oyun donmuşdu.
  12. X

MSI Secure Boot Violation nedir ?

MSI Bravo 15 adlı ürün dün geldi açınca SECURE BOOT VIOLATION diye mesaj geliyor ne yapmam lazım? Sitede : Freedos yazıyor.
  13. X

Öneri ASUS FX506LH-HN004 I5 8/512 GTX1650 nasıldır ?

İşlemci:Intel® Core™ i5-10300H İşlemci 2.5 GHZ (8M Cache, up to 4.5 GHz, 4 cores İşletim Sistemi:Freedos Bellek:8GB DDR4 SO-DIMM Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB GDDR6 Depolama:512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Ekran: 15.6"/FHD (1920 x 1080) 16:9 144Hz parlama önleyici ekran Value...
  14. X

Acer Aspire 7 VS Asus TUF VS Acer Nitro hangisini önerirsiniz ?

Elden taksitle alacağız bu 3 ünden birini.
  15. X

Acer Aspire 7 VS Asus TUF VS Acer Nitro hangisini önerirsiniz ?

Acer Aspire 7 (W Değeri düşük GTX 1650 ile eş sayılır.) VS Asus TUF (İşlemcisi 10300H değil 8.nesil.) VS Acer Nitro (Eski Kasa.) Hangisini önerirsiniz? Farkları fazla mı? (Elden taksit ile alacağımız için fiyatı yüksek
  16. X

Öneri Acer Aspire 7 VS Asus TUF VS Acer Nitro hangisini önerirsiniz ?

Acer Aspire 7 (W Değeri düşük GTX 1650 ile eş sayılır.) VS Asus TUF (İşlemcisi 10300H değil 8.nesil.) VS Acer Nitro (Eski Kasa.) Hangisini önerirsiniz? Farkları fazla mı? (Elden taksit ile alacağımız için fiyatı yüksek)
Top Bottom