Arama sonuçları: *

1. DeathFortressKing

Yardım 2. EL G PRO X ALACAĞIM YARDIM LAZIM ACİL LÜTFEN

Outlet ürünlerde fiyat farkı fazla oynamıyor. 4000 lik ürün 3600 oluyor misal. 2. el olarak ben 2000 civarına bulabiliyorum.
  2. DeathFortressKing

Yardım 2. EL G PRO X ALACAĞIM YARDIM LAZIM ACİL LÜTFEN

2. El G PRO X alacağım piyasada çakması mevcut mu? Çakması varsa nasıl kendimce önlem alabilirim? Alacağım kişi kulaklığın kutu, garantisi ve faturası mevcut olduğunu söyledi. Faturayı bir yerden sorgulatabiliyor muyum?
  3. DeathFortressKing

Çözüldü✓ Telefoncuya sağlam giden telefon bozuk olarak geldi

Konuya daha hakim bir cevap alabilirsem sevinirim. Şu anki derdim zaten çok sinir bozucu. Birisinin haklarımdan net bir şekilde bahsetmesini ve beni bilgilendirmesini umuyorum.
  4. DeathFortressKing

Maalesef herhangi bir belge yok. Sadece bugünkü dükkandaki konuşmaların kaydı var. 1704304979 Konuşma içerisinde kendisi de 6-7 ay kaldığını belirtiyor.
  5. DeathFortressKing

Abim arkadaşına güvenerek birkaç telefonu ileride yapılır diye bırakmış. Ben şahsen bu telefonculara güvenmiyorum ama durumun abimin kontrolünde olduğunu düşünerek fazla takılmadım. Tüketici haklarımdan haberdar ederseniz çok mutlu olurum.
  6. DeathFortressKing

Merhaba arkadaşlar, bugün abime verdiğim ve 6-7 ay önce ***IŞ İLETİŞİM adlı dükkana teslim edilen Samsung Galaxy J7 (2016) (Çift Hat / SM-J710F/DS) model telefonun durumuyla ilgili başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Telefonun ön camı kırık olduğu için bıraktığımız telefon...
  7. DeathFortressKing

1 TB SSD önerisi yapar mısınız ?

m.2 çoklayıcı adaptörü hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla SSD den tam performans alamıyorsun. 3000mb/s okuma ise 2500-2300 olarak veriyor. Bir de ekstra masraf oluyor karar sana kalmış. Eğer yaparsan da yeni aldığını anakarttaki m.2 slotuna takar diğerini çoklayıcıya takarsın. Benim tavsiyem...
  8. DeathFortressKing

m.2 Slotum dolu diyor
  9. DeathFortressKing

1-2 TB tek bir SSD alıp elindeki SSD'yi satarsan daha mantıklı olur. SATA SSD performans ve fiyat açısından iyi bir seçenek değil.
  10. DeathFortressKing

1 Tb ssd 500 gb olarak gözüküyor

Çözülür. Format atarken bütün disk bölümlerini silip tek bölüm oluştur. 1701819640 2 adet SSD var sanırım. 1'i 500GB disk 0 diğeri de 1TB disk 1 olacak şekilde 2 tane olarak ayır.
  11. DeathFortressKing

Yardım Laptop ile 5120 x 1440 çözünürlük nasıl açılır?

Merhaba arkadaşlar bir abim Asus Rog Strix G18 G814JI-N6142 laptop ve LS49CG934SUXUF monitör almış ikisini Type-C/DP ile kullanıyor. Kurulum yaparken çözünürlük 3840x1080 kalıyor, laptop monitörü kapalı kalıyor. Diğer şekilde laptop monitörü açıkken 5120x1440 oluyor ama bilgisayar dediğine göre...
  12. DeathFortressKing

DDR 4 mü DDR 5 mi almalıyım ?

Sat 4060'ı fırsatlı sistemleri bekle
  13. VG27AQ MONİTÖR ALINIR

İstanbul VG27AQ MONİTÖR ALINIR

VG27AQ, VG27AQZ, VG27AQ1A, VG27AQ3A, VG27AQL1A, VG27AQML1A Bu yazdığım modellerden biri veya özellik olarak muadili, temiz bir monitör arıyorum.👀
  14. DeathFortressKing

PHILIPS TAGH301BL Dirac Spatial Audio Mikrofonlu 7.1 Kablolu Gaming Kulaklık

Görünüşü olan 600-700TL lik kulaklıklardan daha iyidir bu. Hiç görünüşüne takılma performansı önemli
  15. DeathFortressKing

Yardım 600w rx 6700 xt besler mi?

Destekler
  16. DeathFortressKing

Yardım 600w rx 6700 xt besler mi?

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/powercolor-red-devil-rx-6700-xt.b8733 Suggested PSU 550 W
  17. DeathFortressKing

🔥İndirim PHILIPS Dirac Spatial Audio Mikrofonlu 7.1 Kablolu Gaming Kulaklık 377'TL

Eve hurdacıdan H2002D gelmişti kablosunu tamir edip denedim ve bendeki Philips SHP1900 ile karşılaştırdım. Philips kulaklık daha ucuz olmasına rağmen daha iyi bir ses kalitesi aldım. Rampage, Havit vb. markların kulaklığını alacağınıza daha ucuz Philips kulaklıklara yönelmek daha mantıklı bence.
  18. DeathFortressKing

HyperX Cloud II 🔥1750 TL 🔥

Bunları Kingston - HP olayı var o fark ne farkı bilen birisi aydınlatabilir mi?
  19. DeathFortressKing

🔥İndirim acer nitro 3080 laptop 35k

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-a15-fa507xi-lp013-amd-ryzen-9-7940hs-16gb-512gb-ssd-rtx-4070-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004IHLNK Biraz daha üzerine eklenip bu alınabilir eklemeye değer.
  20. DeathFortressKing

❌İndirim Bitti! CORSAIR K70 PRO Optik-Mekanik Klavye 2978 TL

Öyle yapacağım. Teşekkürler dönüş için.
Top Bottom