Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefoncuya sağlam giden telefon bozuk olarak geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mert Kıroğlu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Merhaba arkadaşlar, bugün abime verdiğim ve 6-7 ay önce ***IŞ İLETİŞİM adlı dükkana teslim edilen Samsung Galaxy J7 (2016) (Çift Hat / SM-J710F/DS) model telefonun durumuyla ilgili başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Telefonun ön camı kırık olduğu için bıraktığımız telefon, dükkanda 6-7 ay gibi uzun süre kaldı. Biz de rutin bir şekilde telefoncuyu aramamıza rağmen telefonda bir gelişme olmadığını gördük o yüzden telefoncudan telefonun iadesini talep ettik. İlk başta telefonu bulamadı, ancak bir sonraki ziyaretimizde telefonu alabildik.

Ancak telefonu aldığımızda benim verdiğim zaman sağlam olan telefonun batarya altında kalan marka etiketi çıkarılmış, güç tuşu eksik ve açılmıyordu. Telefonu tekrar dükkana götürdük ve biraz tartışmanın ardından telefonu, bizden kaynaklı olmayan sorunların çözülmesi için tekrardan telefoncuya verdik. Bugün akşam teslim alabileceğimiz söylendi, ancak teslimat gerçekleşmedi.

Şahsen ben, bu telefonun başka bir telefona donör olarak kullanıldığını düşünüyorum ve telefoncuyu şikayet etmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mert Kıroğlu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum 7 ay nerdeydin be 1 2 saatlik iş
Abim arkadaşına güvenerek birkaç telefonu ileride yapılır diye bırakmış. Ben şahsen bu telefonculara güvenmiyorum ama durumun abimin kontrolünde olduğunu düşünerek fazla takılmadım. Tüketici haklarımdan haberdar ederseniz çok mutlu olurum.

oliveforge99

80+ Silver
Abim arkadaşına güvenerek birkaç telefonu ileride yapılır diye bırakmış. Ben şahsen bu telefonculara güvenmiyorum ama durumun abimin kontrolünde olduğunu düşünerek fazla takılmadım. Tüketici haklarımdan haber ederseniz çok mutlu olurum.
Elinizde ne tür belgeler var duruma ilişkin

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mert Kıroğlu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mert Kıroğlu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
yemez diye tahmin ediyorum
Konuya daha hakim bir cevap alabilirsem sevinirim. Şu anki derdim zaten çok sinir bozucu. Birisinin haklarımdan net bir şekilde bahsetmesini ve beni bilgilendirmesini umuyorum.

Yasin Çınar

80+ Bronze
telefoncuyla aranızda çözün bence uğraşmaya değmez telefon zaten ucuz yeterince zamanınızı almış daha da almasın bence.

Top Bottom