Arama sonuçları: *

1. Danke

Amazondan aldığım monitörün faturası gmail'ime gelmedi

Müşteri hizmetleri ile görüş
  2. Danke

Turkcell alışveriş faturası vermiyor

Git iade etcem de :D paramı geri verin canım istedi de zorlasalar başka yere sordum fatura vereceklermiş gidip oradan alcam paramı geri verin de
  3. Danke

Bilgisayarımın Fiyatı İyi Mi?

İşlemciyi de yaz fena değil fiyati
  4. Danke

Hepsiburada Arızalı Hard Disk İade Hak

Hepsiburada sıkıştır ben size güvenip aldım paramı geri iade verin diye, hepsiburada iade eder
  5. Danke

Snerji Teknik Destek Rezilliği

Canın sağolsun fakat böyle pahalı ucuz demeden arızalı dediğinde almıyorlar uğraşmak istemiyorlar çünkü o ürünü al servise gönder servis alır mı almaz mi değişim verir mi verse kimse gönderecek ben e ticaret çalıştım monster monitor iade aldım ghosting var diye monster servis bir yok deyip geri...
  6. Danke

Snerji Teknik Destek Rezilliği

Arkadaş enayiymiş ben olsam hiç bir şey demeden hoşuma gitmedi diye iade ederdim :3
  7. Danke

pttavmden alışveriş yaptım 3 gündür bekliyor

Bir şey olmaz dediğim gibi pazartesi bekleyin cuma saat 3 ten sonra sipariş verirsen pazartesi işleme alınır ptt politikası öyle yapacak bir şey yok
  8. Danke

pttavmden alışveriş yaptım 3 gündür bekliyor

Cuma 3 ten sonra sipariş verdi isen ptt kargoya verilmez cumartesi pazar kapalı pazartesi kargoya verilir ürünün büyük ihtimalle
  9. Danke

Pazarama peşin fiyatına taksit sorunu

Müşteri hizmetleri ile görüş bence
  10. Danke

siteler arası fiyat farkı neden bu kadar fazla

Trendol komisyon alıyor çünkü
  11. Danke

yeni sisteme akım korumalı priz lazım

Teknik olarak çok bilgim yok dediğim gibi kaliteli bir psunuz var ise bir sorun olmaz fakat içiniz rahat edecek iseniz pahalı bir şey değil alıp takabilirsiz
  12. Danke

Tercih meselesi
  13. Danke

Kaliteli bir güç kaynağın var ise gerekmez illa almak istiyorum dersen herhangi bir hırdavatçida vardır gidip alabilirsin
  14. Danke

Vatandan Aldıgım Sistem Ne zaman gelir?

Windows satın aldıysanız drive yüklü gelebilir onun dışında oemdir bugün kargolar yarım gün bugün verilmedi ise pazartesi verilse salı çarşamba eline ulaşır eğer uçra illerde yaşamıyor iseniz
  15. Danke

Mediamarkt ürünün yanında alınan sigorta iade edilebilir mi?

İnternet üzerinden iletişim no bulup ara sorarsın ona
  16. Danke

Mediamarkt ürünün yanında alınan sigorta iade edilebilir mi?

Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsin
  17. Danke

Yardım Sistem satıp alıcam yardım lazım

Vatanda 17 bin tl rtx 3060 sistem Satıyorlar satabilirse helal olsun
  18. Danke

Doğru olabilir fakat bu sistemin benzeri 11-12 diyorlar 10 bin verirsen kabul ederler büyük ihtimalle Monitöre fazla vermiş olabilir 27 inç tahmin edip verdim 1719005383 Ikinci el rtx 2060 en son 3500 di şuan 5 bin tl diyorlar... Alınmaz gibi o fiyata
  19. Danke

Kasa 9 bin tl monitor 3500 tl eder bence
  20. Danke

Kargo bulunduğum yere gelir mi ?

Uzun sürede gelir büyük ihtimalle köydeki insanlara sor posta geliyor mu diye
Top Bottom