Arama sonuçları: *

1. Farukteke55

sistemimi nekadara satarım? da v4.5

2.8 k işlemci 2k Kasa ve PSU 1,4 k anakart 0.9 k ram 0.65 k ssd Sıfır fiyatları 8.5 dan daha uyguna toplanıyor
  2. Farukteke55

sistemimi nekadara satarım? da v4.5

7 k eder. Sıfır toplasam 8,5k ya toplanıyor
  3. Farukteke55

Gaming Gen Tr kadar rezalet bir firma görmedim

Olması gereken neyse onu söylüyorsun ve haklısın ama piyasa fiyatının altına aliyorsan sesin bu kadar çıkmasin diyorum bende. Aldığın ürün geliyor sonuçta. İndirimden ürün alırım başka türlü ürün almam zaten bende bu siteden
  4. Farukteke55

Dostum haklısın , ama 3 - 4 k az para veriyorsun ve bu kadar tepki verme diyorum. 10 günü aşarsa verdiğin bu tepki doğru olur ama şuan problem yok bence. Sana aldığın ürünü yollayacaklar Bende alışveriş yaptım , senin dediğin gibi kargo süresi uzuyor ama ürünü yolluyolar sonuçta.
  5. Farukteke55

Bı yana haklısın , bı yana değilsin Sen indirimden ürün alıyorsun sonuçta , aldığın ürünü senden başka 200 kişi daha aldığını farzet Bu adamlar başka ürünlerde satiyolar Sen indirimden ürün aliyosan 5 gün ibaresine takılmayacaksin. 10 - 12 güne razı geleceksin bence. Paranla rezil olduğun yok ...
  6. Farukteke55

a101den kart ile bir şey satın alsam nakit iade yaparlar mı?

Karta yapılan iadeler bı tık uzun sürüyor, müşteri yoğunluğu var ise nakit verebilir. Ama kasiyere kalmış bişey Yada kartla odediginde post makinesinden çıkan fişi al ama iadeye gittiğinde onu verme kaybettim derse Yazar kasadan çıkan fişi verirsen nakit yapmak zorunda kalırlar
  7. Farukteke55

Dükkanda hurdaların arasından bir pc buldum kaç para eder

Üste para vermen lazım dostum, hiç bulaşma derim ben 😅😅😅
  8. Farukteke55

🔥SİGARAYA DEV ZAM GELİYOR! 1 PAKET 50 ₺'ye DAYANACAK!

EYT lilerin parası bi yerden çıkacak beyler :D
  9. Farukteke55

Yardım Donanım Arşivi Gençer Gaming Sistemi Gelen Varmı

Bende sipariş saati 19.00da yazıyor, bana kargolanmadi 1676018650 Yeni baktım kargolanmis
  10. Farukteke55

Yardım Donanım Arşivi Gençer Gaming Sistemi Gelen Varmı

Kargoya verilen arkadaş haber verebilir mi. Sipariş saatini de yazalım sıra bize yaklaştı mi bilelim 19.01 sipariş verildi, hazırlanıyor yazıyor bnde
  11. Farukteke55

DA-C / RYZEN 5 5600/ RX 6700 OYUNCU BİLGİSAYARI satın aldım hala onay bekliyor.

Bu konuyu bende açacaktım , açan arkadaşa teşekkürler. Karttan para çekildi zaten , onaylandı ama siparişlerim kısmında onay bekliyor yazıyor. Bende merak içindeyim biz aldık mı yoksa almadık mi bu kasayı
  12. Farukteke55

🔥İndirim DA'nın Bugün Paylaşacağı M2 SSD Sizce Ne?

fiyat ne olacak meraktayım. Bence 1100 TL bandı yaparsa gerçekten güzel olurdu
  13. Farukteke55

Cayma Hakkının Kaldırılması Ertelendi

1 ocak 2024 e ertelennmiş
  14. Farukteke55

Öneri A101 deki bu televizyon alınır mı?

ben kullandım netflix , youtube de felan kasma olmadı. Görüntü kaliteside iyi
  15. Farukteke55

Giriş segmenti bir drone önerisi

aden marka alma alıcağın firma HUBSAN olmasın. İlla alıcam diyorsanda ADEN ve HUBSAN kullanıcı yorumlarını oku zaten almassın.
  16. Farukteke55

Öneri Bilgisayarı kaça satarım ?

ederi 6k ama satılır mı hemen satamazsın. 5.5k dan gider ama
  17. Farukteke55

Bimden istifa ettim ?

dostum istifa etsen bile dilekçe dolduracaksın. 15 gün çalışmaya devam edeceksin. Ama işkur üzerinden ise öyle bi şart yok herhalde onu bilmiyorum. Ama kadrolu isen 15 gün daha çalışman lazım
  18. Farukteke55

Kargo fiyatlandırmalarından anlayan var mı?

dolap üzerinden yolla dostum ben bilmiordum bana monitör geldi 216 TL kargo ücreti odedim
Top Bottom