Arama sonuçları: *

1. Leonidax

🔥İndirim Amazon 200TL'ye 80TL İndirim

ben ne ara kullandım ben hatırlamıyorum :D
  2. Leonidax

Yardım Twitch Prime üyeliğinde sorun oldu

çekmez şimdi 1ay sonra ücretsiz deneme bitince para çekmeye çalışır çekemezse iptal eder aboneliğini 1 ay sonra
  3. Leonidax

Yardım Twitch Prime üyeliğinde sorun oldu

bende böyle alıyorum illegal olabilir bi tık ama 4 5 aydır böyle kullanıyorum sanal kredi kartı içi boş öyle ücretsiz hesap açıp kullanıyorum full ücretsiz denemen bitince para çekmeye çalışır çekemezse aboneliğini iptal eder sıkıntı yok merak etme
  4. Leonidax

Yardım Aras Kargo Yine şaşırtmadı Rezilliğin Kargo adı Aras kargo

normalde bize 2kere arastan kargo geldi biri istanbuldan diğeri diyarbakırdan 4 5 güne gelmişti en fazla sizde niye öyle oldu acaba arasın kendi kargo takip sistemindemi gözüküyor kargoya verildiği yoksa adam tarafındanmı size bilgi veriliyor
  5. Leonidax

🔥İndirim INTEL Core i3-10100F 789 TL Fiyatı ile Tekrardan Stokta !

sanırım şehre bağlı bende var gözüküyor o.O2
  6. Leonidax

BİM'de Satılan LoL RP'si VALORANT'da Geçerli mi?

1rp kaç vp yapıyor bilgin varmıdır acaba ? ben rp alıp vpye dönüştürmeyi planlıyorumda
  7. Leonidax

BİM'de Satılan LoL RP'si VALORANT'da Geçerli mi?

üzücü ben bimden rp alıp valorantta vp olarak geçer diye düşünüyodum öyle battle pass alıcaktım :(
  8. Leonidax

Viko mu Tunçmatik mi ?

1ay içinde düştüğü en düşük fiyat 65tl şimdi düşmemiş yani şimdi düşseydi orda 80,90tl yazması yerine 65,63tl yazardı
  9. Leonidax

QP Bilişim Neden Çöktü ?

şimdi rahatlıkla giriliyor deneyim isterseniz
  10. Leonidax

Vatan Elemanları hk.

kanka öyle değil kitleyebildiklerine kitliyorlar benim imzamdaki pcyi vatandan almıştım ben 4.600tlye ozamanki fiyatıyla fena değildi diğer sistemlere göre 300 400 tl felna oynama oluyordu o zamanki sistemlerle bize kasper felan veremediler :D babam istemedi
  11. Leonidax

BossBilişim memnuniyeti

kanka boss bilişim ordan hesap açmıştır paso kendileri hesap açıp yorum yapmıştır yada bazılarına göndermiştir bazılarına göndermemiştir göndermediği kişilerinde yorumlarını silmiştir
  12. Leonidax

incehesaba büyük isyan kapida

beyler çok istiyosnaız aynı fiyata vatanda oem sistem var https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html
  13. Leonidax

Vatan pc toplama sihirbazı açıldımı?

reis zaten indirimler bitti şu anki normal fiyatları :D
  14. Leonidax

Vatan pc toplama sihirbazı açıldımı?

vatan kazık değil oem sistemlerinden bazıları yani hatta kdv indiriminde 1hafta önce 2060 ventus 2600tlye inmişti 1587983122 mesela bu https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-1600-asus-dual-rx580-o8g-prime-a320m-f-wd-500gb-ssd-crucial-8gb-ram.html
  15. Leonidax

Parça fiyatlarının uçması

bende vatandan imzamdaki sistemi aldım o zaman 4600dü 3hafta sonra 5300 oldu yani türkiye ekonomisi gg hatta 5400 olmuş düzelteyim
Top Bottom