Arama sonuçları: *

1. Turabi

Zaranın bu parüfümü alınır mı sizce değer mi parasına

tamamdır hocam teşekkürler
  2. Turabi

Bunun aynısı mı hocam parfüm yoksa farklı mı 1711637963 onda yok görmüş sadece bana söyledi
  3. Turabi

Bi arkadaşım önermişti de kokusu baya güzelmiş söylediğine göre sizce alınır mı? https://www.trendyol.com/zara/w-end-till-8-00-pm-w-end-till-3-00-am-edt-100-ml-100-ml-erkek-parfum-p-303891947
  4. Turabi

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

Satıcı hoş karşılasaydı bunlar olmazdı da yok diyorlar başka bişey demiyorlar
  5. Turabi

Çok teşekkür ederim hocam yarın hepsini yapmaya başlayacağım buraya yazarım tekrardan ha birde servise kendi ağzımla bu sorun için bana mail gönderir misiniz dediğim halde sorununuz çôzüldü şeklinde mail attılar.
  6. Turabi

Tamamdır hocam teşekkürler
  7. Turabi

Sorunlu laptopu zaten almak zorundalar ben niye servisle uğraşayım yarın ilk iş arayıp kargoladınız mı diye sormak olucak
  8. Turabi

Hani desem ki 3 günde mouse falan hep çıkarıp çıkarıp taktım yine yok kenara bıraktım laptopu kendi kendine kurulum yapıyordi
  9. Turabi

Hocam laptopu sadece kurulum için kullandım 3 gün yani çalışmadığı için hep bişeyleri kurmaya çalıştım 3 günde nasıl bir çizik olmuş olabilir ki?
  10. Turabi

Ya normalde oraları tercih ediyodum ama konu açtığımda bana full n11 den bu linki attılar bende aldım. Ya laptopu usb yerinde çizikler varmış ondan kabul etmiyormuş bende dedim ki bozuk cihazı satmayacaksın herhalde çizik olsa nolacak cihaz sorunlu diyorum ki öyle win 11 kurdum biosda boot...
  11. Turabi

Thh ye başvururum hocam kabul etmesin göreyim o zaman 1711040975 Öyle yapıcam hocam zaten
  12. Turabi

Hocam ilk öyle dedim usb yerinde çizik bulmuşlar iade etmiyolarmış bende zaten onun için göndermedim ürün arızalı dedim bunlarda biz bişey yapamayız servise gönderin diye tutturdular okul için aldım derslerde baya bi sıkıntı yaşıyodum aldığıma pişman oldum yani şimdi gelicek servise göndericem...
  13. Turabi

Öyle yapıcam hocam mecbur artık
  14. Turabi

Hocam bu firma hepsiburada da satış yapıyordu bende aldım ama keşke almasaydım
  15. Turabi

Yok hocam n11 değil ama bu ilk ve sondu n11 den yapacağım alışveriş
  16. Turabi

N11 saçmalamış hocam cidden amazon ve hepsiburdanın yanına bile yaklaşamaz
  17. Turabi

Hocam uyuşmazlık tutarı nedir acaba
  18. Turabi

Hocam servisi aradım uzaktan benimle ilgilendiler tekrardan format atıp farklı driverler kurduk hatta beraber bios güncelledik sonradan ordaki adam bana ürünün hatalı olduğunu belirtti bende direkt iadeye yolladım
  19. Turabi

İletişime geçtim fakat teknik servis raporu olmadan hiçbir şey yapamayı diyorlar
  20. Turabi

Qobo diye bi satıcı var 1711035872 Hocam o ne kadar sürüyor tahmini
Top Bottom