Arama sonuçları: *

1. rodmanemre

Itopya sipariş iptali

Valla dostum anlıyorum ama itopya işte.hiçbir şekilde güvenemediğim bir firma.belki işleri tıkır tıkır yolunda giden arkadaşlar olmuştur.şikayetvar.com sitesinden arattır firmayı ve bi göz at derim.
  2. rodmanemre

Itopya sipariş iptali

Ürün kargolaması ve gelmesi 20 gün sürdü.gelen ürün arızalı çıktı.iade işlemi yaptım.yaklaşık 10 günde onu bekledim.tabi bu arada hergün müşteri hizmetlerini aradım ama düşürmek mesele.sonra kendileri döndüler ve üründe bir sıkıntı olmadığını söylediler.bende tüketici hakem heyetine...
  3. rodmanemre

Itopya sipariş iptali

İtopyadan iptal işlemi mi ?? Allah başka dert vermesin böyle bir zamanda Not: 1.5 ay uğraştım
  4. rodmanemre

Ailemi internetten alışverişe nasıl ikna ederim?

Önce mobil bankacılık ayarlardan kartın internet kullanımına açılıp kapandığını gösteriyorsun.alışverişi yaptıktan sonra, kartı kapatıp bir deneme alışverişi yapıyorsun.işlem başarız olunca güven kazanıyorsun.benim limit yetmeyince babamı böyle ikna etmiştim ??
  5. rodmanemre

İncehesap.com Güvenilir Mi?

Güvenilir site.bir kaç alışverişim oldu.müşteri hizmetleri iyi.bir siparişimde benim kargomu başka bir alıcıya göndermiştiler.müşterinin iade etmesini beklemeden aynı ürünü küçük bir hediye ile gönderdiler.
Top Bottom