Neler Yeni

Itopya sipariş iptali

Kaan yılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Kaan yılmaz
Arkadaşlar ıtopyadan sipariş verdiğim ürünü iptal edicem edersem param ne zaman yatar ve bir problem çıkmaz degilmi.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
1 hafta içinde yatar.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
İptalinizi kabul ederlerse 1 gün sonra hemen yatırıyorlar. Ama "kabul ederlerse" :) Allah yardımcınız olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre Gök
Instagram
_emre_gk_
Ürün kargolaması ve gelmesi 20 gün sürdü.gelen ürün arızalı çıktı.iade işlemi yaptım.yaklaşık 10 günde onu bekledim.tabi bu arada hergün müşteri hizmetlerini aradım ama düşürmek mesele.sonra kendileri döndüler ve üründe bir sıkıntı olmadığını söylediler.bende tüketici hakem heyetine başvurdum.cimerden şikayet oluşturdum.yani anlıyacağın hocam toplam süre 4 ay gibi bir süre sürdü.en sonunda paramı aldım.mahkeme sonuçları hala duruyor.ne olur olmaz diye kaldırıyorum 😊

Kaan yılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Kaan yılmaz
Ürün kargolaması ve gelmesi 20 gün sürdü.gelen ürün arızalı çıktı.iade işlemi yaptım.yaklaşık 10 günde onu bekledim.tabi bu arada hergün müşteri hizmetlerini aradım ama düşürmek mesele.sonra kendileri döndüler ve üründe bir sıkıntı olmadığını söylediler.bende tüketici hakem heyetine başvurdum.cimerden şikayet oluşturdum.yani anlıyacağın hocam toplam süre 4 ay gibi bir süre sürdü.en sonunda paramı aldım.mahkeme sonuçları hala duruyor.ne olur olmaz diye kaldırıyorum 😊
Anladım dostum geçmiş olsun seni baya yormuşlar ama benim ürünüm kargoya verilmedi daha iptal edicem direkt

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre Gök
Instagram
_emre_gk_
Anladım dostum geçmiş olsun seni baya yormuşlar ama benim ürünüm kargoya verilmedi daha iptal edicem direkt
Valla dostum anlıyorum ama itopya işte.hiçbir şekilde güvenemediğim bir firma.belki işleri tıkır tıkır yolunda giden arkadaşlar olmuştur.şikayetvar.com sitesinden arattır firmayı ve bi göz at derim.

Kaan yılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Kaan yılmaz
Valla dostum anlıyorum ama itopya işte.hiçbir şekilde güvenemediğim bir firma.belki işleri tıkır tıkır yolunda giden arkadaşlar olmuştur.şikayetvar.com sitesinden arattır firmayı ve bi göz at derim.
Tamamdır dostum teşekkürler

Top Bottom