Arama sonuçları: *

1. A

Maks1000tl sıvı soğutucu önerisi

Baya baya üstüne geliyordu kelepçeleri havada kalıyordu soğutucunun üstte fotoğrafını da paylaştım
  2. A

Resmini de çekmiştim ramin baya üstüne geliyordu
  3. A

Kasam bu https://www.teknobiyotik.com/dark-guardian-4x12cm-rgb-led-fanli-full-cam-yan-ve-mesh-on-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchguardian.html#!prettyPhoto kasaya sığıyor onda sıkıntı yok ama aldığım soğutucu Rame aşırı baskı yapıyordu oturmuyodu Aldığım soğutucu da buydu...
  4. A

Asus B450M Pro Gaming
  5. A

Kule tipi soğutucu anakartıma sığmadığı için mecbur sıvı soğutma almak zorunda kaldım . R5 3600 işlemcim için 700- 1000tl arası 240lık veya 280lik sıvı soğutucu arıyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler
  6. A

Yardım Arctic Freezer 34 Anakartıma Sığar mı?

geçenlerde dark x94rd soğutucu aldım asus b450m pro gaming anakartıma sığmadı ramlerim gskill ripjaws Rame baya baskı yapıyordu takılmıyordu.boyutlarına bakıp kıyas yapabilirsin
  7. A

Yardım kule tipi soğutucu rame baskı yapması

kule tipi soğutucu aldım x94 marka ama ramlerin üstüne geliyor baskı yapıyor pek zorlamak da istemedim ramleri bozmasın diye. sıkıntı çıkarır mı? ya da ramleri 2-4 slotu değil de 3-4 e taksam olur mu sual channel özelliğini bozar mı? acil cevap verirseniz sevinirim
  8. A

Dark Freezer x94rd alınır mı önerir misiniz?

r5 3600 işlemcim için soğutucu bakıyorum stok soğutucu ile yeni macun sürmeme rağmen (zalman-zm stc8) 95 derecelere çıkıyor testlerde...
  9. A

COOLER MASTER Hyper 212 vs Snowman T6 vs diğerleri

Dün vatandan zalman zm-stc8 isimli termal macunu aldım. R5 3600 işlemcim stok fan ile yeni termal macun sürdükten sonra bile ss'de gördüğünüz gibi çalışıyor. Bilgisayarı güç seçeneklerinden %99a çekip 3.5 de kullanmak zorunda kalıyorum ısınmasın diye. bunlardan hangisini almalıyım veya bu...
  10. A

Ryzen 5 3600 stok fan ile aşırı ısınıyor. Acil soğutucu önerisi lütfen

tavsiyeni dikkate alacağım 👍
  11. A

ben o yorumu yazdığımda senin paylaşımın gelmemişti hocam ben gönderdikten sonra sayfa yenilenince gözüktü senin yorumun. ben onu oraya bu konulardan anlıyorsun sanırım. böyle bir şey varmış ne düşünüyorsun bir fikrin var mı diye paylaştım. yoksa stok fandan kötüdür iyidir vs orasını bilemem...
  12. A

oyunda değil stres testinde dediğim dereceler ama oyunlarda da pek farklı değil 3.9 da iken fifa’da 85 sabit derece ile çalışıyordu. oyunlarda güç seçeneklerinden düşürüp 3.6 kullanıyorum 70-80 arası oluyor öyle de. sistemi kurarken değdirme falan filan bir şey yapmadık işlemciyi yerleştirip...
  13. A

https://donanimarsivi.com/forum/konu/snowman-t6-ultra-kule-tipi-sogutucu-ryzen-5-3600-oc-4-20ghz-4-5ghz-testleri.76433/ su postta arkadaşın attığı değerlere göre T6 ultra baya iyi gibi burada da çoğu postta övüyolar. Oc undervolt vs yapmak gibi niyetim yok stok fanı çıkarıp soğutucuyu takıp pc...
  14. A

denedin mi peki memnun musun? sesi soğutması falan değiyor mu parasına
  15. A

oc falan işlerinden hiç anlamam çok cesaret de edemiyorum. 3.9da çalışsın aşırı ısınmasın yeter fazlasında gözüm yok 3-5 fps düşük alalım :D 1605915224 önerebileceğin bir soğutucu var mı peki ?
  16. A

mAtx anakartta sıkıntı cıkarır mı ramlerle falan çakışır mı
  17. A

İşlemciyi kendi stok fanındaki macun ile standart haliyle kurdum. Şuan Kasanın yan tarafı açık stres testi açar açmaz 3.9 ghz 'de 85 dereceden başlıyor. Çok rahatsız etmeye başladı. Termal macun satın alıp sürsem götürür mü beni yoksa soğutucu almalı mıyım? Soğutucu olarak Snowman T6...
Top Bottom