Arama sonuçları: *

1. Herrscher

Msi coreliquid 240rh

Kontrolcü ne oluyor tam olarak? Sıvı soğutmanın yanında gelen bir hub var sadece bende
  2. Herrscher

Msi coreliquid 240rh

Bu kabloları nasıl bağlayacagımı çözemedim gerçekten herşeyi yaptım bi bunlar kaldı
  3. Herrscher

Msi coreliquid 240rh

Kasam xpg battlecruiser olarak geçiyor önünden 3 adet şu şekilde kablo çıktı bunları ne yapacagımı bilmiyorum
  4. Herrscher

Msi coreliquid 240rh

Teşekkür ederim. Birde bu resimdeki yanında bağlı olan bir kablo var o ne işe yarıyor kasanın her yerinde o kablodan var nereye takacagımı bilmiyorum
  5. Herrscher

Msi coreliquid 240rh

Arkadaşlar benim bildiğim cpu güç alması için bir bağlanma aracı olur fakat kabloda öyle bir güç alması için yer yok. Ne yapmam lazım bide yanında hub göndermişler ona mı bağlamam gerekiyor anlayamadım birtrlü. Anakartım B550 F
  6. Herrscher

XPG BattleCruiser ve MSİ 240RH İşlemci Sıvı Soğutucu Nasıl Kullanacagım?

Kasanın modelinide yazmıştım. XPG BattleCruiser. İçinde 4 adet kendi argb Fanları bulunuyor. Sanırım sordugunun cevabı buydu. Bu arada anakart Asus rog strix B550-F gaming wifi modeli.
  7. Herrscher

Farklı bir espirisi yok yani anladıgım kadarıyla. Kurulum aşamalarını nasıl yapacagımıda bılmıyorum ılk defa bir kasa toplayacagım ıcın ayrıntılı şekılde anlatılmış vıdeosunu bıldıgın bır yer var mı acaba?
  8. Herrscher

Adata XPG BattleCruiser Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX MidTower Bilgisayar Kasası (Siyah) 'nı kullanacagım ve MSİ 240 RH modelli işlemci sıvı soğutucu takacagım işlemcim (Ryzen 7 3800x). Msi'ın bu modelinde yanında gelen bir HUB denilen bir cihaz geliyor (Kutu, resimdede var zaten) tam olarak...
Top Bottom