Arama sonuçları: *

1. corez

Egzoz fanını değiştirmeye gerek var mı ?

Kaldirirsaniz tek fan yeterli olur ama kaldirmanizi tavsiye etmem datacenterda hava temizleme cihazlari ve ortam klimali oldugu icin orda o sekil , ben evimde kullaniyorum .cfm test cihazi var ornegin kasa onunde toz filtresi arasinda 1cmden daha az mesafe varsa cfm yuzde 35 40 kayip yasiyor ...
  2. corez

Datacenterdaki ev tipi sunucularda toz filtresi kullanmiyoruz dolaysiyla bir fan yeterli oluyor siz evde toz filtresi kullandiginizi varsayarsak bir fanda 75cfm ustu veremeyebilir iki tane alsaniz one yeterli olur
  3. corez

Sessizlik icin be quiet onermistim sessizlik onemli degilse rpm yuksek cfm yuksek fanlar bakilmali . Uc tane one almanin pc sicakliginda aman aman bir degisim degeri olmucaktir ornegin onden giren 100cfm toplam deger ile 300cfm de girse pc sicakliginda degisim yapmicaktir biz sunucularda ev tipi...
  4. corez

Ben sizin yerinizde olsam be quiet 140lik alirdim hem sessiz hem performansli
  5. corez

Egzoz fan için Arctic P12 mi Akasa Alucia mı? (RGB fan istemiyorum.)

Yok biz butun ev tipi sunucularda kullaniyoruz
  6. corez

Egzoz fan için Arctic P12 mi Akasa Alucia mı? (RGB fan istemiyorum.)

sessizlige onem veriyorsaniz benim gibi be quiet alin omurluk parca zaten
  7. corez

Kasaya 1 fan eklenirse ısı azalma olurmu

aslında 1x egzoz , 1x öne giriş fanı yeterli oluyor eger fanların cfm degerleri yüksekse örnegin be quiet 140 mm sizin buna kule tipi sogutucu almanız gerekli fanların ekstrası sıcaklıgınızı etkilemez oynasa bile 1 2 derece iyi ihtimalle
  8. corez

Çözüldü✓ Nzxt kraken x53 rgb alinir mi

fiyat olarak sorununuz yoksa Be Quiet! Dark Rock Pro 5 , fiyat olarak kısıt varsa phantom sprit bu 2 sogutucu sizin 240lıktan daha iyi olcak
  9. corez

kullanmadıgım ürüne yorum yapmam dogru olmaz ama tahminlerime göre phantom sprit kule tipi sogutucu bundan daha iyidir. 3x120 mm fan yani 360mm fan ve daha geniş bir radyator 240 lıktan daha cok soguk tutucaktır başka ürün önermeyiniz demiş ama 360lık artic sıvı sogutucu resmi satıcısından...
  10. corez

ben olsam almazdım fiyat performans bir ürün degil neticesinde 240 mm fan var üstünde yanlıs hatırlamıyorsam
  11. corez

pc fanları ses yapıyor?

gecer ben bugun iade ettim amazona kapıya gelip aldılar 200 mm fan almıstım amazondan sessiz calısıyor mu diye begenmedim
  12. corez

pc fanları ses yapıyor?

iade edip , baska fan alcaksın bu fanlar iyi degil zaten kimine göre mükemmel olabilir ama herkesin tahammul algı sesi bir degil
  13. corez

pc fanları ses yapıyor?

rulmandan yapıyordur bazı fanlarda var ben öyle bir fan almıstım direk bastım üstüne kırdım cok rahatsız edici oluyor o ses
  14. corez

Öneri Peerless Assassin VS Phantom Spirit

masallah 2kisin fiyatıda pahalı aracı firma saplama keyfi yapıyor
  15. corez

Hangi sıvı soğutmayı almalıyım?

bütce meselesi ben artic 360lık alırdım görevini yapsın yeter
  16. corez

Hangi sıvı soğutmayı almalıyım?

Artic 360 performansı iyi , 240lık alıcagınıza kule tipi alın daha iyi örnek phantom sprit
  17. corez

Laptop soğutucu 4500 rpm 250 tl alınır mı? ?

denemek lazım ama cokta bir şey beklelemek lazım acıkcası 4500 rpm oldukca yüksek sogutmasına soguturda onun dibinde durulmaz sesinden
  18. corez

Laptop soğutucu 4500 rpm 250 tl alınır mı? ?

4500 rpm fan mı takmıslar
  19. corez

Çözüldü✓ sahibinden den sıfır noctua nh-d15s mi yoksa frost commander mi

bu arada kasanın icide hava akısı iyi olması lazım kule tipinde ben öne 2 x 140 sabit rpm be quiet takıyorum 100 cfm hava basıyor
  20. corez

Çözüldü✓ sahibinden den sıfır noctua nh-d15s mi yoksa frost commander mi

biraz araştırdım frost commander güzel dostum alabilirsin 7950x3d işlemcide biz ev tipinde be quiet dark pro4 , sunucuda phantom sprit kullanıyoruz işlemciler 7/24 %80 üstü cpuda calısıyor mavi ekrana hic düsmedi aylardır
Top Bottom