Arama sonuçları: *

1. E

İşlemci 100C görüyor, sorularım var. Yardım lütfen

OC nasıl yapılıyor hiç bilmiyorum, msi'ın afterburner oc scanner diye bir şeyi var o kendi kendine bi ayarlar yaptı ama şimdi eski ayarlara çektim sadece tarayıcım açık yine 40-50 arası takılıyor :/ 1679439713 ben de bios'ta ram'i 6000mhz'ye çıkardım, bir de adını şuan unuttuğum bir ayar...
  2. E

45-55 derece, sen de aynı ekran kartı aynı işlemci kullanıyorsun sanırım, bios ayarı/fan ayarları/OC önerin vs. olursa sevinirim
  3. E

kurulumu videolara bakarak yaptım, termal macunu 5 nokta şeklinde yaptım, soğutucudaki o şeffaf şeyi çıkarttım. 100C'yi cinebenchde görüyor daha normal kullanıma/oyun oynamaya başlamadım, bütün testleri yapmadan oyun oynamaya pcyi tam olarak kullanmaya başlamak istemiyorum :(
  4. E

Dün ilk kez kendi bilgisayarımı build ettim. Şimdi ise benchmarklar içinde kayboldum ve nasıl kıyaslama yapacağımı bilmiyorum. Bunlar benim pc parçalarım: https://pcpartpicker.com/list/HyydLs (psu rm1000x shift, partpicker'da bulamadım) Bu linkte görebileceğiniz gibi userbenchmark kullandım...
Top Bottom