Arama sonuçları: *

1. M

Öneri Ekstra kasa üstüne fan takımı

Kontrolcüye 2 şekilde güç veriyorsun 1. Molex yine, 2. İse sata power gibi olan ince birazcık geniş bir kablo var onunla güç veriyorsun. Sonrasında tüm fanları o kontrolcünün üzerine bağlıcaksın, kontrolcü kumandalı olmalı kumanda üzerinden fanı en hızlı moda alıp renklerini de istediğin gibi...
  2. M

4 Pinli RGB fanlar hakkında

Kontrol edemezsin, bu fanlar rainbow şeklinde sabit belli renklerin sabit yandığı fanlardır ya/yada örnek olarak tek kırmızı yada mavi yani tek renk yanarlar .Adreslenebilir olmak zorunda eğer extra şık bir görüntü kazandırmak istiyorsan hem fanların adreslenebilir olmak zorunda hemde anakartın...
  3. M

fan kontrolcüsü hakkında

@Abdullah Hacıgül İyi geceler ben gametech kasa aldım herşeyinden memnunum şöyle bir sorum olucak. Kasa 4 adet 6 pinli fanla geliyor, arkasında da 10 yuvalı fan kontrolcüsü var 2 tane de 3 pinli yuva var bu fanlar ufak bir kumandayla kontrol ediliyor.. Sorum şu olucak ben buna başka bir marka 6...
  4. M

evet başka çaren yok, neden molex yapmıyorsun ki? ben arka arkaya 4 fan bağladım 0 sıkıntı yani.
  5. M

fotoğraf at dostum anakartın üstünü sys_fan1 yazar genelde anakartın üzerinde, oraya bak 3 pin yada 4 pin olucak. ikinci olarak powerdan gelen molex kablo cıkısına takabilirsin eğer molex cıkısı varsa fanın. örneğin benim bilgisayarımda 8 fan 4 tane kontrolcüye bağlı var 4 tane düz rainbow ve...
Top Bottom