Arama sonuçları: *

1. mustafaeray55

RYZEN 5 3600X SICAKLIĞI DÜŞÜRME VE SOĞUTUCU ÖNERİSİ

Bende 3600 var stok soğutucu kullanıyorum. Boşta 65 70 derecede geziyordu. Bios tan voltaj düşürdüm. Normalde Auto da idi, görev yöneticisi performans bölümünden baktıgımda 4.0ghz falan gözüküyordu. Biostan 3.6 ya düşürdüm ve sorunum düzeldi. İnternetten veya biliyorsan biosundan voltaj...
  2. mustafaeray55

Bilgisayar fanları

Silent modda sürekli çalışmayacağını biliyorum işlemci sıcaklığına göre yükselir yavaşlar evet fakat bunun sürekli azalıp artması beni çok endişeye sokuyor. Dediğiniz uygulamayı indiriyorum. 1592176335 indirdim ve 65 in aşağısına indigini göremedim. Sürekli 66 - 67 - 74 - 75 olup duruyor...
  3. mustafaeray55

Bilgisayar fanları

Arkadaşlar selamlar beni belki speedfan ayarları sormamdan dolayı biliyor olabilirsiniz. Bir arkadaş AI Suite 3 ü önermişti öncelikle ona çok teşekkür ederim istedigime ulaştım fakat bilgisayarımda bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı incehesap üzerinden aldım. Özellikleri imza bölümümde...
  4. mustafaeray55

SpeedFan Hakkında

teşekkür ederim hemen deniyorum. 1591712112 Öncelikle çok teşekkür ederim işe yaradı fakat bir sorum daha olacak. Acaba fan hızının bir yükselip bir azalması normal mi? 300rpm de dönerken 1000 e falan çıkıyor
  5. mustafaeray55

SpeedFan Hakkında

Selamlar bu konu üzerinde çok başınızı ağrıttım biliyorum bunun için özür dilerim. SpeedFan a girince hiçbir şekilde fan ayarı yapamıyorum. Anakart a baktıgımda kasanın 4 fanı da tek bir kablo üzerinde birleştirilip anakarta monte edilmiş. Bios tan bakınca CHA_FAN bolumune giriyorum fakat pek...
  6. mustafaeray55

Fanlarım Çok Hızlı Dönüyor

Selamlar, bu sorun hakkında bir sürü konu açtığımı biliyorum öncelikle özür dilerim. Dün @Chry ile bu konu üzerinde konuştugumuzda fanları anakarttan kontrol etmemi önermişti. Kasa da bulunan 4 fan da tek bir kablo da birleştirilip "Asus B450M Dragon" anakartımda bulunan CHA_FAN pinine bağlı...
  7. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

Yarın sabah deneyeceğim şu an ailem uyuduğu için çok yapmak istemiyorum. Yardımınız için çok teşekkür ederim yarın tekrar bilgilendireceğim.
  8. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

9. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

Kasa olarak corsair spec delta rgb kullanıyorum. Acaba molex bağlantısına sahip olduğu için anakarta bağlayamaz mıyım?
  10. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

ekran kartı 10.000 değil kasa fanı 10.000rpm de dönüyor 1591220208 incehesaptan sipariş verdim kendileri güç kaynağına bağlamışlar acaba anakartta yer olmadığından olabilir mi? Kendim takabilir miyim? 1591220376 internetten baktıgımda bazı insanlar anakartlarını falan tanıtmış uygulamaya fakat...
  11. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

sildim yükledim halen daha gözükmüyor 1591219832 gerçekten o sesi duyabiliyorum ve çok rahatsız ediyor. Çok fazla ses çıkartıyor ekran kartı boşta olmasına rağmen.
  12. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

ayarlama bölümü çıkmıyor bende. Bir sürü videoda oldugunu fark ettim fakat bende yok.
  13. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

Merhabalar, daha önceden nasıl fan hızlarımı ayarlayabilirim diye bir konu açmıştım ve bana "SpeedFan" ı önermişlerdi. SpeedFan kullanma amacaım kasanın fan hızını düşürmek. baktığımda 10000rpm de dönüyor. Uygulamayı bir süre kurcaladım fakat nasıl yapacağımı bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Top Bottom