Arama sonuçları: *

1. plazined

Soğutucu kullanmamak zararlı mı?

i5 11600k İşlemci Coler Master ML360 İlision rgb modelini aldım amazondan. Bizim 11 serisi ısı problemli bir işlemci zaten
  2. plazined

Coler Master ML360 ILISION RGB Amazondan getirttim 2kya gayet ucuza geldi amazon kovala kasana uygun bir sıvı soğutmayı bulup
  3. plazined

Hayır aksine daha iyi soğuttuğu için olumlu etki edecektir sıvı soğutmadan önce sistemim 90 dereceyken şuanda tam yükte 52 derece boşta 25
  4. plazined

Yardım Gamepower Warcry kasa 360mm Sıvı Soğutma Destekliyor Mu?

boşta 40-45 bazen 50 derece Yüke bindiği an 100 derece kule tipi dandik 200 tllik rgb bir hava soğutmayla beraber, Kasamın hava akışı kötü olduğu için sıvı soutmaya geçtim 1662030019 Satın aldım arkadaşlar kargo dahil 2038 tl ye geldi umarım kapıda vergi gelmez :)
  5. plazined

lol oynarken 100 derece görüyorum :) 1662028122 teşekkürler
  6. plazined

ARKADAŞLAR SIVI SOĞUTMA ALACAĞIM AMAZONDA İNDİRİMDE İŞLEMCİME UYGUN MU BAKAR MISINIZ ANLAMIYORUM İ5 11600K KASA WARCRY6 ÜRÜNLİNKİ...
  7. plazined

COLER MASTER ML360 RGB FİYAT KONUSUNDA YARDIM

amazondakiler satıldı en ucuz 3000 oldu ...
  8. plazined

Yardım Sıvı Soğutucuların kendisinde termal macun bulunuyormu ( ASUS LC 240 )

satın alırken yanında gönderiyorlar diye biliyorum
  9. plazined

Yardım Sıvı Soğutucuların kendisinde termal macun bulunuyormu ( ASUS LC 240 )

kanka şuanda bende sıvı soğutma alma arefesindeyim aşağıya link bırakıyorum şunu incele işini görüyorsa al kesinlikle baktığından uygun ve daha performanslı kasana sığarsa...
  10. plazined

COLER MASTER ML360 RGB FİYAT KONUSUNDA YARDIM

Cooler Master ML 360 RGB Mlx-D36M-A20Pc-R1 yukarıda modelini belirttiğim ürünü uzun süredir takipteyim almak istiyordum işlemcim için (i5 11600k) Amazonda indirimde türkiyede 3bin tl 4 bin tl bandında iken amazonda 1900 tl + vergi sanırım, İki tane sorum olacak size lütfen yardımcı olun...
  11. plazined

Yardım İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı

Stock fan ise değerler normal bakır kule tipi soğutucu alırsan senin derdine derman olur. İstersen bir ürün önerebilirim, 11600K kullanıyorum beni kule tipi soğutucu kurtrmıyor sıvı soğutmaya geçmem gerekiyor
  12. plazined

Yardım İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı

işlemci yüksek kim diyor normal diye 50 dereceye benim işlemci soğutmada sıkıntım var boşta 40-53 derece arası geziniyor yükte 100 derece oluyor 2 dakikada
Top Bottom