Neler Yeni

Soğutucu kullanmamak zararlı mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
İşlemciden güç alınıyor zaten. Oyunlarda ekran kartının %100 kullanımda olması gibi.
i3-12100F kullanıyorum, basit render işlerinde en fazla 80% gördüm. Günlük kullanıcı işlemciyi 100% kullanamaz bence. Tabii siz farklı deneyimler yaşamış olabilirsiniz, kendimden yola çıktım.

plazined

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Denizalp

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Arkadaşlar sıvı soğutucu felan kullanmamak çok zararlı olur mu sistemi kötü etkiler mı? yani kötüden kastım zarar vermek
Hocam sisteme göre kullanim alanina göre degisir ve hic sivi sogutma hakkinda bir zararli bir sözcuk bile duydum aslinda daha saglikli islemcinizin ömrunu arttiriyor.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Zamanında bende sıvı soğutma vardı işlemcim grip olup duruyordu hep.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,720
İsim
Hacı
Isınmadığı sürece sorun olmaz.
r5 5600 var soğutucu yok
R5 5600 e stok fan yer yer yetersiz kalıyor
İsterseniz 200 lira civarına kule tipi soğutucu önerebilirim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit