Arama sonuçları: *

1. Kızgın Timsah

Şehidin var TÜRKİYE!

Allah rahmet eylesin, huzurlar içinde uyusun.
  2. Kızgın Timsah

Şehidin var TÜRKİYE!

Allah rahmet eylesin, huzurlar içinde uyusun. Türk milletinin başı sağ olsun.
  3. Kızgın Timsah

Irak asıllı bir çocuk okul müdürünü öldürmüş.

Okul müdürüne Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Umarım katili de en ağır cezayı alır.
  4. Kızgın Timsah

Yeni Koronavirüs varyantı Türkiye'de görüldü

Ya, ben gene anlayamadım da :D Detaylı bir şekilde anlatabilir misin?
  5. Kızgın Timsah

@EFI Shell, 9.11'in ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz? Bir şey anlayamadım da Tweet'lerini 9.11'de atması, ne anlama gelmektedir?
  6. Kızgın Timsah

Kısıtlamalar gelirse doğrudan Online eğitime geçerler diye düşünüyorum. Pandemi zamanında Online eğitimin temelleri atıldı. En ufak sorunda doğrudan uzaktan eğitime geçiyorlar. Bunu deprem zamanında da görmüş olduk. Deprem zamanında doğrudan Online eğitime geçtiler. Sonradan gelen düzenleme...
  7. Kızgın Timsah

Yani bu kısıtlamaların gelebileceğine mi işaret ediyor? Anlayamadım.
  8. Kızgın Timsah

Okullar kapatılmamalı. Öğrencilerin iyice psikolojisi bozuldu. Tekrardan Online eğitim sürecini kaldırabileceklerini düşünmüyorum.
  9. Kızgın Timsah

Instagram da bulunan SMA konulu story'ler hakkinda bilgisi olan?

Bunların bağış toplaması, valilik onaylı olduğu için yapabilecek bir şey yok. Tek çözüm, bunlara para atmamak. SMA hastalığının kesin tedavisi yok ve ilaç fiyatları çok pahalı. Çocuğun tedavisi olmazsa bu kadar para nereye gidiyor? Muhtemelen bağış toplayan kişiye kalıyor. SMA'lı çocuklara bağış...
  10. Kızgın Timsah

Silahlı Suriyeli grup, engelli genci öldüresiye darbetti!

Bunlara karşı bir şekilde kendimizi savunmasını öğrenmemiz lazım. Bunların durmaya niyeti yok.
  11. Kızgın Timsah

Konsol Oyun Canlı Yayında Otel İşletmecisi İle Tartışma Yaşadı

Arkadaşlar, karşınızdaki kişisine sakin, seslenmeyen birisi olarak gözükürseniz hayatınızın her alanında sıkıntı çekersiniz. Bu abimiz, gayet sakinliğini korumuş fakat karşısındaki kişi laftan anlamamış. Sakinliğini korumayan birisi olsaydı, karşı taraf bu kadar üzerine gelebilir miydi? Bu...
  12. Kızgın Timsah

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz mültecilere olan ev sahipliğine aynen devam edeceğiz

%52'lik kesim hâlinden memnun. Denecek bir şey olduğunu sanmıyorum.
  13. Kızgın Timsah

PKK'lı Murat Karayılan Öldürülmüş

Hepsinin canı cehenneme, inşallah daha fazlasının öldürülmesi dileğiyle.
  14. Kızgın Timsah

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci gözaltına alındı

Zaten Savaş Cebeci rezil oldu. Herhalde daha fazla uğraşmak istemedi.
  15. Kızgın Timsah

🚨 SON DAKİKA! Tanju Özcan, CHP'den ihraç edildi!

Tanju Özcan, bunlar beni ihraç etmeden partiden istifa edeceğim dememiş miydi? Garip. Onlar partiden atmadan önce istifa etseydi keşke :D Atılacağı zaten kesindi. Tanju beyi Zafer Partisi ya da Memleket Partisi tarafında görmek isteriz.
  16. Kızgın Timsah

Suriyeliler Azez'de protestoya başladı

Fazla merhamet vatana ihanettir, kendi ülkemizin de çıkarlarını düşünmemiz gerekiyor.
  17. Kızgın Timsah

2022 Temmuz ayında Sigara'nın 40 TL'ye yaklaşması bekleniyor

Olsun yahu. Sağlık düşünülüyor sonuçta :D Tekel bayi işleten de işletmesin.
  18. Kızgın Timsah

Finlandiya Hükümeti NATO üyeliğine başvuracak

Tarafsız gazeteci İbrahim Haskoloğlu'nun yapmış olduğu habere göre Finlandiya NATO üyeliğine başvuracakmış. Düşünceleriniz nedir? https://www.instagram.com/p/CdkzSWlAWbq/
  19. Kızgın Timsah

2022 Temmuz ayında Sigara'nın 40 TL'ye yaklaşması bekleniyor

HaberTürk'ün haberine göre; 4 ayda yüzde 39 seviyesine gelen ÜFE 2 ay daha aynı hızla yükselirse yüzde 60 seviyesine dayanacak. Böylece, 6 aylık ÜFE kadar artırılacak olan sigarada maktu vergi 14.4 liradan 23.03 liraya yükselecek. Yani bir paket sigaradan alınan vergi en az 23 lira 3 kuruş...
  20. Kızgın Timsah

Tarih bile verildi ! Sigaraya büyük zam iddiası ! En az 4 ₺

Temmuz ayında bir paket sigaranın 40 TL olması bekleniyor.
Top Bottom