Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Arkadaşlar YKS NASIL GEÇTİ ?

hocam bu matematiği kim düşünmüşse diyecek bir şey bulamıyorum hayırlısı olsun 1687086047 hocam ben sabah 9da etütte oluyordum akşam 8e kadar ders çalışıyordum tabii ki saat 5te derse giriyorduk saat 8e kadar ders görüyorduk ama ben hiç haftasonu ders çalışmadım doğru düzgün ama siz çalışın ama...
  2. Leonidax

40ta 40 matematik bekliyodum 5yanlışım çıktı xD valla üzücü oldu ya ama türkçede galiba 35+ netim var gibi şaşırttı :D
  3. Leonidax

sorunun cevabını veriyordum başkaları vermiş ondan yeniden düzenledim kb sınav türkçe ve fende bir kaç soru hariç basitti matematikte 40ta 40 bekliyorum ama harbi o eyfel kulesini alıp yazarın ...
  4. Leonidax

Neden Kaybediyoruz ?

ikinci tura kalmaz inşallah yoksa türkiyede olacaklar sıkıntı
  5. Leonidax

YKS SINAV DETAYLARI AÇIKLANDI

yanlış görmediysem 115tl
  6. Leonidax

Lise Giriş Sınavı rezaleti*

bize hep en zorunu yaptırdılar etütte bende etütte çokta parlak değildim sonuncu felandım hep ama kendi grubumda 3cü oldum 437 puan alarak lgsde 2019 senesiydi heralde
  7. Leonidax

Lise Giriş Sınavı rezaleti*

hocam ona bakarsan ben 10.sınıfım şu anda 8ci sınıfta bende örnek soruları çözüyordum ama benzeri çıkmadı :d hiç
  8. Leonidax

$ DOLAR

abi artık alın şu pcleri açmayın konular ben ta 7.00 iken diyordum dolar düşmücek alın diye ama nedense herkes almayın durun diyordu işte gördünüz 7.22 ve dahada artıyor
  9. Leonidax

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK HERKES FARKLI TARİH VERİYOR

reis 1haziran da açılması muhtemel
  10. Leonidax

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI BİTTİ !

bro aynen bea biz öğrenciyiz ara sıra babamla çıkabiliyorum anca o da nadir :/
  11. Leonidax

Dolar acaba ne zaman düşmeye

düşceği veya düşmeyeceği belli değil bencem şimdi topla nolur nolmaz belki ilerde baya bir artar fiyatlar sen işini sağlama al bencem nolur nolmaz
Top Bottom