Arama sonuçları: *

• Users: TyShame
  • In Gündem
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. TyShame

Türkiyenin geldiği hal

İdam ceazasına gerek yok kardeşim kanun varda uygulanıyor mu ? kanunda bir sıkıntı yok yönetimde var. Kanun orda duruyor bir yere gitiği yok insanlar salınıyorsa bu kanunun değil uygulayanların sorunudur. Senin idam vs demen için bilinçli yapılan hareketler bunlar.
  2. TyShame

Sizce israil Türkiye savaşı cıkarmı?

Kardeşim biz de israilden çok farklı değiliz merak etme. Türkiye israil iran şuan Amerikanın kuklası. Ne deseler yapmıyor musun Neden sana savaş açsın ki ? Adamlara ne istediler de vermedik demedin mi ? Brunsonu bırakmam yargılanacak dedin gönderdin mi eeee ? Yunan botu dibine kadar geldi ne...
  3. TyShame

Sizce israil Türkiye savaşı cıkarmı?

Türkiyeye savaş açmak = natoya savaş açmak nereye savaş açıyor. Türkiyenin zaten israille pek derdi yok bakmayın het hüt yapıldığına
  4. TyShame

Şehidin var TÜRKİYE!

Emniyet kemeri oluyor araçlarda emniyet kemeri takılmadığında araç devrilirse nerdeyse garanti ölüm oluyor 10 tonluk araç savruluyor çünkü. Aracın devrilmesinin pek çok sebebi var şoför önünü kestirememiştir aracın ön aks'ı kırılmıştı ben askerdeyken çeşitli sebepler var yani.
  5. TyShame

7 Eylül 2024 Cumhurbaşkanı'nın Açıklamaları

Olabilir hocam mümkün. Mason localarını kapatsan bile masonlar illaki olacaktır özellikle Enver hayranları pek Atatürkü sevmez özellikle Enver Paşaya sadık komutanlar tehditti diyebiliriz İttihat ve Terakki değil de sonuçta kendisi de eskiden ittihatçıydı. Mason localarının kapatılmasındaki bir...
  6. TyShame

Masondu demedim zaten bidaha okumanı tavsiye ederim davet etmişler dedim 2 cümle farklı şeyler. Masonluk 1935 de kesinlikle bir güç temsil etmiyordu en azından Türkiye için. kulüp desen amenna ona bir şey diyemem zaten günümüzde de sözde kulüp gibi ama herkesin kafasında farklı fikir var komplo...
  7. TyShame

Dediğin adamlar yobaz değildi bak bu çok ince bir çizgidir İslamcı olmak ile Yobaz olmak çok ayrı bir çizgi Elhamdülillah bende Müslümanım Yobaz dediğimiz adamların bugün nasıl Atatürke karşılarsa zamanında Fatih ve diğer padişahlara da düşmanlardı. Merak etme araştırıyorum mason localarına çoğu...
  8. TyShame

Atatürkün silah arkadaşlarının %60 ı ümmetçi islamcı ne demek dostum ? islama inanırlar ama çoğu ümmetçi değildir. Ki olmadıkları için Laikliği %70 oranla kabul ettiler hatta çoğu ittihatçının Müslüman bile olsa mason olduğu söylenir mason birinin ümmetçilik güdeceğini mi sanıyorsun sen ? tarihi...
  9. TyShame

İsrail Ürünlerini Neden Boykot Ediyorum -İnsan Hakları ve Adalet İçin Bir Duruş

Hocam bu boykot olayları başlamadan önce çevremdekilere Türk malı kullanmayı veya Türkiyenin kardeş gördüğü ülkelerin mallarını kullanmaya teşvik etmeye çalışırken herkesten laf yiyordum. Ben şimdi derim ki şimdi mi aklınıza geldi ? Yıllarca para kazandırdınız bu markalara dolaplarda türk malı...
  10. TyShame

"ANKET" Escinsellere saygi duyuyor musunuz?

uyarı yemek uğruna
  11. TyShame

Joe Biden Adaylıktan Çekilmiş

Trump kazanırsa sınırdan atlamayı da unutun beyler 😂
  12. TyShame

Sokaktaki kopekler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Gereksiz fazlalar tapıcıları çok. Geceleri sokağa çıkmayan işe gitmeyen pelinsuların taptığı kutsal varlıklar şeklinde düşünüyorum.
  13. TyShame

F35 PROGRAMINA GERİ DÖNÜLÜYOR?

Bence çok mantıklı bir karar F35 gelişmiş ve geliştirilmeye müsait bir uçak yazılımına da kendimiz eklemeler yapabilirsek F16 özgür programı gibi bence müthiş olur konu çok hoşuma gitti ilk defa saran bir konu açıldı şu forumda :D . Bu arada kullanım kılavuzlarını atarsanız çok sevinirim.
  14. TyShame

Kayseri'de 5 yaşındaki çocuğa taciz olayı gerçekler.

Anladım hocam aslında haklısın düşününce bana da mantıklı geldi.
  15. TyShame

Bana özelden gönderme şansın var mı hocam.
  16. TyShame

Kaçaklardan nefret ederim hem kaçak hem pedofililerden daha çok nefret ederim yaratık bunlar. Hocam anlatamıyoruz ki insanlara yol geçen hanına döndüğünü ülkenin geçenlerde bir general yakalandı duymuşsunuzdur kaçakları sınırdan geçiriyormuş Allaha şükür benim nöbet tuttuğum bölgelerde göz...
  17. TyShame

Kimliği ipi sanı belli olmayan herifi nerde bulacak geçmiş olsun kardeşim. Bu kaçakların sınırda bulunan kamplardan hiç çıkmaması şehirlere adım dahi atmaması gerekliydi Türkiye yanlışı başta yaptı birde bunlara kimlik verilmesi yapılan en büyük 2. hata artık geri dönüşü çok zor. Taciz edilen...
  18. TyShame

Suriye uyruklu kişi çocuğu taciz etti, Kayseri'de halk ayaklandı

Küçük çocuğun Türk olduğunu söylüyorlar sözümle yanlış yapmışım. Kardeşim düzeltmek istiyorum kesinlikle sana burda bi lafım yok lafımı düzeltmek için söylüyorum : bu kaçaklar SURİYELİLER afganlar pakistanlılar vs vs bunlarda çocuklara tecavüz etmek bir kültürdür. Bu kültürü avrupadada yaparlar...
  19. TyShame

Suriye uyruklu kişi çocuğu taciz etti, Kayseri'de halk ayaklandı

Neresi üzücü dostum bunun ? gayet de haklı şahsen üzücü bir durum da değil ayrıca taciz edilen küçük çocuğun suriyeli değil Türk olduğunu söylüyorlar. Bunların kültürü bu ilk geldikleri kaçtıkları günden beri söylüyoruz bunlar hiçbir kültüre adapte olmazlar geldiklere yere yıkım ve hüzün...
Top Bottom