Arama sonuçları: *

1. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bilgisayarımı taşıyacak bir tahta veya plastik parça lazım acil fikir ?

Evet evde zaten inanılmaz saat var kayseride saatciyiz de ;) 1704691783 Daha profesyonel bir şey istiyorum
  2. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bilgisayarımı taşıyacak bir tahta veya plastik parça lazım acil fikir ?

Bana tam olarak 40x70 uzunluğunda bir tahta veya plastik bir şey lazım ama ne koycağımı bilmiyorum tam olarak aslında istediğim görseldede paylaştığım gibi bilgisayarımın yanındaki boşluğu duvarla doldurmak istiyorum vekasayı yerde değil o ek parçanın üstüne koymak istiyorum sizce en iyi ne...
  3. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bilgisayarımın altına stand olarak ne yapabilirim?

bak şimdi bu forumu düzenliycem bi tane tam görsel atcam çektiğim daha iyi anlatmış olurum derdimi bi 5 dk ya editlerim fikir düşünüyorum
  4. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bilgisayarımın altına stand olarak ne yapabilirim?

bilgisayar masamın yanında büyük bir boşluk var ve o boşlukta yerde kasam duruyor ancak çok tozlanıyor o boşluğu doldurmak için birkaç fikir düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum dayanıklı bir şey yapmam gerek ne yapabilirim.40x75x70cm (en-boy-derinlik) şeklinde ölçülerim bu şekilde sunta...
  5. Ömer Faruk Avcıoğlu

Kendi Sistemimi Tahmini Kaç TL ye Satarım ?

Ekran Kartı : Rx570 8gb Rog Strix İşlemci : AMD Ryzen 5 5500 Anakart : B450m S2h Ram : 2x8 XPG Ram 3200Mhz M2ssd : 120 GB James Donkey Hdd : 500 GB WD Blue Psu : Aerocool Cylon 500 watt 80+ Bronze Kasa : Gamepower Crimson Guard Monitör : Rampage Rm-244 Flash 24 inch 144hz 1ms Böyle bir sistemim...
  6. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bugünkü saat 17:00 da gaming ekipmanlarda monitör olur mu ?

Abdullah abinin storyde saat 17:00 da gaming ekipmanlarında indirim var bildirimi geldi monitör ihtiyacım var monitör gelir mi ?
  7. Ömer Faruk Avcıoğlu

Edit vidolarındaki kişisel ses nasıl oluşturulur

Cevap için teşekkürler <3 bana baya yardımcı olcak buda
  8. Ömer Faruk Avcıoğlu

eyw ya çok yardımcı oldu cidden bayadır bu cevabı arıyomuşum
  9. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bu videodaki 3. saniyede editör kendine özel kendi adını söyleyen ses yapmış bende bunu yapmak istiyorum nasıl yaparım bilen varmı ?
Top Bottom