Neler Yeni

Bilgisayarımın altına stand olarak ne yapabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
bilgisayar masamın yanında büyük bir boşluk var ve o boşlukta yerde kasam duruyor ancak çok tozlanıyor o boşluğu doldurmak için birkaç fikir düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum dayanıklı bir şey yapmam gerek ne yapabilirim.40x75x70cm (en-boy-derinlik) şeklinde ölçülerim bu şekilde sunta kestirsem bilgisayarı taşımaz , tahta kestirsem çok pahalıya patlar . başkada aklıma fikir gelmiyor yardımcı olun farklı fikirlere ihtiyacım var . masamla paralel olsun istiyorum ama ne yapabilirim abartı pahalıya kaçmadan ?

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
bilgisayar masamın yanında büyük bir boşluk var ve o boşlukta yerde kasam duruyor ancak çok tozlanıyor o boşluğu doldurmak için birkaç fikir düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum dayanıklı bir şey yapmam gerek ne yapabilirim.40x75x70cm (en-boy-derinlik) şeklinde ölçülerim bu şekilde sunta kestirsem bilgisayarı taşımaz , tahta kestirsem çok pahalıya patlar . başkada aklıma fikir gelmiyor yardımcı olun farklı fikirlere ihtiyacım var . masamla paralel olsun istiyorum ama ne yapabilirim abartı pahalıya kaçmadan ?
Duvarı delebilirsen bir tahtayı vesaire tutmak için duvara sabitlenen ayakların büyüğünden al üstüne kasayı koy. İyi dursun dersen de taşır mı bilmem ama üstüne bir tahta vesaire koy, tahtanın diğer tarafını da masadan destek alacak şekilde hizala (eni biraz uzun tutarsın). Bir taraftan masadan destek alır diğer taraftanda ayaklardan. Masan nasıl vesaire bilmediğim için böyle düşündüm, kasa ağırlığı vesaire de var tabi o yüzden destek olarak masadan da destek alırsa ayaklarında yamulmayacağını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Duvarı delebilirsen bir tahtayı vesaire tutmak için duvara sabitlenen ayakların büyüğünden al üstüne kasayı koy. İyi dursun dersen de taşır mı bilmem ama üstüne bir tahta vesaire koy, tahtanın diğer tarafını da masadan destek alacak şekilde hizala (eni biraz uzun tutarsın). Bir taraftan masadan destek alır diğer taraftanda ayaklardan. Masan nasıl vesaire bilmediğim için böyle düşündüm, kasa ağırlığı vesaire de var tabi o yüzden destek olarak masadan da destek alırsa ayaklarında yamulmayacağını düşünüyorum.
bak şimdi bu forumu düzenliycem bi tane tam görsel atcam çektiğim daha iyi anlatmış olurum derdimi bi 5 dk ya editlerim fikir düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• 87CD69E8-5B1C-4F22-BFF6-3CA99E991C64.jpeg
    87CD69E8-5B1C-4F22-BFF6-3CA99E991C64.jpeg
    1.3 MB · Hit: 31

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
Baya fark var ve masanın duvara yaslanan tarafından dolayı oraya tahtayı uzatamazsın gibi duruyor, dediğim gibi yapsan da orası boş kalacak duvara yaslı tarafa tahtayı uzatamadığın için çirkin duracak. Kasan ne kadar ağır bilmiyorum, kaldıracağını düşünüyorum. Ayakları duvara monte et 2-3 tane sağa, 1 tane kasa arkasına, tahtaya da vida at, tutacağını düşünüyorum. Masa ile arası biraz boşluk kalır ama kötü duracağını düşünmüyorum. Hatta biraz daha yukarı alırsan altına bir şey de koyabilirsin. (Minibar güzel durabilir aslında :D) Dediğim şeyi bende eskiden kasa da kullanıyordum, şu an laptop var ama kasa da da bir problem yaşamadım, altına da başka şeyler koydum.

Top Bottom