Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

ALSATCILAR ADAM DEĞİLLER

Noktasız yazsana errrkek gibi😀
  2. Ömer Murat KARACA

ALSATCILAR ADAM DEĞİLLER

Hala kendine yakışır şekilde hakarete devam ediyorsun. Edebiyat yapmıyorsan bu konuyu açmanın da bir mantığı yok. İhtiyaç sahibi biri 25-30K'ya bilgisayar almaz. 2. El R5 1600 - RX 580 toplasan, alacağım parçaya al satçı çöktü desen haklısın da cidden boş muhabbet şuan yaptığın.
  3. Ömer Murat KARACA

ALSATCILAR ADAM DEĞİLLER

Şu tepki, halk ekmek kuyruğunda en öne geçip, tüm ekmekleri alıp kuyruktakilere ekmek bırakmayan adama yapılır anca. Bilgisayar la bu, oyun oynayamadın diye gariban edebiyatı yapıp millete hakaret etme hakkın yok. Bir de 25-30K bilgisayara para verebilen adam gariban mı oluyor🤣🤣
  4. Ömer Murat KARACA

Bilgisayarda / telefonda hiçbir oyun artık sarmıyor

Bundan 7-8 sene önce PC'de low ayarlarda 900P'de 20-25FPS'de deli gibi oyun oynardım. Telefon olarak da sadece 60K antutu skoru olan bir cihazda her oyunu şarj bitene kadar oynar, bazılarına şarjda devam ederdim. Gerçekten oynadıkça oynayasım gelirdi. Son 9-10 aydır hiçbir oyun beni bilgisayar...
  5. Ömer Murat KARACA

Galaxy Buds 2 Kulaklığım Çalındı

Donumuza kadar Samsung alıyoruz ama güzel bir kıyak yapmadılar maalesef. Çalınanın daha ilk taksitini bile ödemedim😅 şimdi çift taksit ödeyeceğim. 1670873831 EyvAllah hocam🙏 1670873839 EyvAllah hocam🙏
  6. Ömer Murat KARACA

Beyler çalındığı günden beri ne konum bilgisi var ne de başka bir şey. Samsung ile görüştüm belki farklı bir sistemleri vardır görebiliyorlardır diye, onlardan da iş çıkmadı. 1 haftadır konumu bile gözükmeyen ürün için emniyete de gidip uğraşmak saçma olurdu sonuçta telefon falan olsa IMEI'den...
  7. Ömer Murat KARACA

Küfür etmedim ki hocam? Edit: sondaki ikili küfüre giriyormuş, şaka gibi :) 1670187679 İlk konum bilgisi geldiğinde olayın üstünden 4 saat geçmişti ve adamla aramızda 300KM'den fazla vardı. Yoksa düşünmedim değil :) 5 saattir konum bilgisi yok cihazdan. En son konumdaki adresi aldım bakalım...
  8. Ömer Murat KARACA

Daha yolculuğum bitmedi, yarına kalır polis işi. Eğer konum bilgisi kesilmezse yarın gün içinde karakola gideceğim. Teşekkür ediyorum herkese. 1670171597 O kadar al sat yaptım, paradan kıstım neredeyse 1K para bayıldım. Suya düşse, bozulsa bu kadar zoruma gitmezdi. Almış kullanıyor puşt herif😃
  9. Ömer Murat KARACA

Merhaba, tren yolculuğum için trene binerken düşürmüşüm sanırım ve tren hareket ettikten sonra farkettim. Kulaklık başka bir Samsung cihaz tarafından algılanınca konumunu izleyebiliyorum ve şuan başka bir trende hareket halinde. Alan kişi takmış kullanıyor (kulaklıklar kutusundayken ve kapak...
Top Bottom