Arama sonuçları: *

1. Aerondight

Donanımlar Neden Bu Kadar Pahalı?

ben de sistem toplasam ekran kartım kesinlikle 2060 süper seçerdim fiyatina oranla en iyi seçim olurdu 2070 e falan gerek yok
  2. Aerondight

Arpacık/ Şalazyon Hakkında Bilgisi Olan ?

seneler önce bendede vardı ben doktora gittim ilaç falan yazmadı arpacığa jsdhjs bana sıcak su ile pansuman yapmamı önerdi cidden bi hafta içinde tamamen kayboldu sende dene istersen bi tasa sicak su koy pamukla hafifce şişe sür sabah- akşam yap bunu bi kac gün içinde düzelme gösterirse yaz
  3. Aerondight

ben ondan bahsetmiyorum hani sordunya 2070 ile 2080 arasında nasıl böyle uçurum bi fark var ondan bahsettim ben
  4. Aerondight

2070 le 2080 in arasında neden o kadar fark olduğunu hemen söyleyeyim amd nin 2070 le yarışacak ekran kartı var ama 2080 le yarıştıcak bi ekran kartı yapamadi henüz 😝 yani açık ara dünyanın en iyi ekran kartı 2080 ti olduğu için fiyatının uçuk olmasi normal çünkü zirvede tek başına başka aday...
  5. Aerondight

Aras kargo pazar günü teslimat yapıyor mu?

Arkadaş Perşembe günü pc sipariş ettim monsterdan cuma günü kargolandı ve tahmini teslim süresi 2 gün yazıyordu kargom pazar günü yani yarın gelirse teslimat yapiyolarmı internet te pazar günü kapalı yazıyordu ama ben 3-5 ay önce bir şey sipariş etmiştim pazar günü gelmişti kapıma ama hangi...
  6. Aerondight

Forumda çıkan reklamlar :)

reklamlar da olsun bi zahmet adamlar yeni açtı forumu gelir kaynağı forum çok büyürse reklamlari azaltirlar zaten şimdilik olması gereken bu gayet normal karşıladım
Top Bottom