Arama sonuçları: *

1. Kadir Berkan

Böyle editler hangi programda yapılır?

After Effects kullanıp yapabilirsin.
  2. Kadir Berkan

Öncelikle tanışalım sonra da soruma geçeyim (Elektronik Sigaralar)

Şimdi ilk olarak eski sosyal modu olarak sana uyarı vericem da ayrı yazılır. (!) Nerden başlasaaaaam... Yaşı küçük diye üyelerini aşağılaması, milletin karısına alakası olmamasına ramen hakaret etmesi, 2 ürün aynı fabrikadan çıkıyordum lakin markalardan birinden para aldığı için birini övüp para...
  3. Kadir Berkan

Masaüstü ve robotik biraz da web ama pek alanım değil, birde bunun yanı sıra 3D modelleme ve çizim yapıyorum. 1634215726 Amaaaan ne gerek var polemiğe yak bir sigara rahatla :shy:
  4. Kadir Berkan

No one: Türk Telekom çağrı merkezi:
  5. Kadir Berkan

Evet amacım bırakmak, sakız çiğneyerek bırakmayı denedim ondada ilk hafta elim ayağım titremeye başladı ardından ikinci hafta tırnaklarımı yemeye başladım, saçımı kemirmeye başladım. Yani ileri derecede bağımlıyım ama elektronik sigaradan arada bir iki fırt çekersem sigarayı pek aramayacakmışım...
  6. Kadir Berkan

Merhabalar, ben Kadir 21 yaşındayım ve bir yazılımcıyım. Normalde TP Sosyal de yardım için konular açardım yada insanlara yardımcı olurdum fakat o iğrenç fanboy kitlesi beni baya bir boğdu ki zaten Recep Baltaş'ın skandal hareketlerinden sonra forumdan iyicene bir midem bulanmıştı, bende sosyali...
Top Bottom