Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Genel Matematik 1 Çözümlü Mustafa Balcı

Hocam problemler kısmının çözümü yok.Bu tarafların çözümünü nerden bulabilirim acaba yada varda ben mi göremiyorum acaba ?
  2. Leonidax

bu valorant hesabi Alınır mı?

Siz bilirsiniz hocam yinede dikkatli olmakta fayda var.
  3. Leonidax

bu valorant hesabi Alınır mı?

Hocam hesap satın almanızı önermem.Bu tür sitelerde adam hesabı çeksede site ve siz adamın insafına kalıcaksınız çünkü gamermarkt dava açsada riot games hesap satımı yasal bir şey olmadığı için dava düşüyor yani adam istediği gibi hiçbir kısıtlama olmadan hesabı bi anda çekebilir.
  4. Leonidax

Gamermarkt dava ile tehdit ediyor.

Hocam bence umursamayin gitsin.Adamlar dava edince itiraz edin yeter bence
  5. Leonidax

Gamermarkt Valorant Hesabı için Dava ve Anlaşmazlık

Valla hocam 8tane satış yaptım bu vakte kadar daha böyle bir şey yaşamadım ben etrafımdada yaşayan yok
  6. Leonidax

Hocam bende satıcı olduğumdan sizi görünce internette bi inceleme yaptım genel olarak herkes dava edilmiş fakat güzel bir itiraz dilekçesi hazırlarsanız dava direk düşüyormuş yani dert etmeyin.Bence ödemeyin gitsin adamlar sizi dava etsin itirazda bulunun öyle kapanır gider gibi.Gördüğüm...
  7. Leonidax

Nerden satmamızı önerirsiniz ki hocam ?
  8. Leonidax

https://www.gamermarkt.com/satis-sozlesmesi Hocam belki sıkıntı çıkabilir çünkü siz satış yaparken bu satış sözleşmesinide onaylıyorsunuz.Buradaki maddeleri okumanızı tavsiye ederim. 1725185731 İnternette dava açılan kişiler itiraz etmiş sonuç olarak hiçbir sıkıntı çıkmadan dava kapanmış bu...
  9. Leonidax

direksiyon sınavını geçtim

ben ehliyeti geçeli 1ay felan oldu daha gitmedim bir problem olmaz cuma günü gidip almayı düşünüyorum
  10. Leonidax

Köpeğime isim önerileri

Benim köpeğe koyduramamistim inşallah sen koyarsin.Benim önerim köpke 😁
  11. Leonidax

Ehliyet sınavından kaldım.

Sağlık olsun hocam
  12. Leonidax

Ehliyet sınavından kaldım.

Zannetmiyorum hocam robot okuyor diye biliyorum ondan böyle bir şey yaşanacağını düşünmüyorum. 1721475767 Hocam benim sürücü kursum play storedan ehliyet sınav soruları 2024 diye bi uygulama önermişti 4.7 yıldızlı onu kullanırsanız iyi olabilir sizin için ben onu kullandım yazılıya çalışırken...
  13. Leonidax

KAFADAKİ KULAKLIK İZİ NASİL GEÇER

çöker hocam benimkide çökmüştü yaz tatili diye 3 4 aydır felan kullanmıyorum neredeyse düzelmiş durumda kafatasım
  14. Leonidax

KAFADAKİ KULAKLIK İZİ NASİL GEÇER

Hocam kafatasınız göçmüştür 3 4 ay felan kulaklık kullanmazsanız düzelir.
  15. Leonidax

YARDIM???!!! Ziraat bankası 18 yaş altı mobil banlacalık

Ziraat borsa hesabı açabilmen için minimum 10bin tl hesabında para olması lazım diye biliyorum tabi oda yönetmelikleri değişmediyse.Bide ben 18 yaşımı doldurup gittiğimde bana üniversitede stajyer öğrenci olman lazım felan demişlerdi anca para alıyorsanız elinizde maaş bordrosu felan mıydı neydi...
  16. Leonidax

KYK Yurdunu 4 Kelime ile özetleyin? 🧳

4 sene geçirmeye değer 4 kelime ile özetlersem ucuz konaklama,maymunlar cehennemi,eğlenceli ortam,yemekler çok kötü Hayal kırıklığına uğramadım gayet sarıyor ortamı ama oda arkadaşların kötüyse cehennem olur
  17. Leonidax

Köpeğin beyaz kusması

Hocam biz o gün et,erik felan tecrübesizliğimizden vermiştik köpeğinde midesini bozdu ondan sonra beyaz şekilde köpüklü kusmaya başladı babam veteriner arkadaşını aramıştı midesini bozmuştur diyordu dert etmeyin yani
  18. Leonidax

Köpeğin beyaz kusması

Hasta olmuştur hocam kuduzun belirtisi ağızda köpürme diye biliyorum ben yani.Bizim köpek senin dediğin gibi 3kere felan kusmuştu bizde olanların nedenleri farklı farklı şeyler yedirmemiz bide çok soğuğa maruz kalmasıydı kuduzla alakası yoktur hasta olmuştur köpeğin
  19. Leonidax

Köpeğin beyaz kusması

Hocam sorunu bence kuduz değil bizim köpekte 2 3 kere felan böyle olmuştu bize hasta olmuş demişlerdi ot yemeside midesini temizlemesi için diye biliyorum.
  20. Leonidax

İşte o kız... O güzellik...

hocam erciyes üni pc iö geldi çokta yüksek değil ama idare eder :D 68k ile girdim 1694538290 İnşallah hocam tatmayı istiyorum valla 1kerelik bile olsa :)
Top Bottom