Arama sonuçları: *

1. McQueen95

18k btu klima kapıları açsak evi soğutur mu?

klimanın konumuna göre değişir ben koridora paralel koydum arada 7 8 metre var salondan benim odamı serinletiyor
  2. McQueen95

karganın cevizini yedim 2 aydır saldırıyorlar

aynısı benim de başıma geldi hocam bahçedeki kiraz yüzünden ben havalı tü*ekle indirdim artık öyle bir sorunum yok
  3. McQueen95

Bu konumdakiler neden beyrut'ta aynı yerde gözüküyor ?

Arkadaşlar bu hafta Mezitli bölgesine gittim (Mersin) telefonumun gps'i beyrutta gözüküyordu (telefon tr cihazı) , wpden birine canlı konum attım onda da beyrutta gözüküyorum başka ilçeye geçince düzeliyor. Kardeşim de aynı problemi yaşadı mezitli bölgesine gittiğinde. Bugün mezitlide olan bir...
  4. McQueen95

Adobe Creative Cloud dalga geçer gibi zam yapıyor

Denemeden bilemeyiz reisim
  5. McQueen95

5 6 ay önce aldım tam tarih hatırlamıyorum mailden bakıcam 1709556680 saçmalıktan ibaret zoru zoru crack indirtecekler 1709556694 vallahi ben bakmaya başladım cracklere
  6. McQueen95

Arkadaşlar ofisimde tasarım ve video montajı için kullanıyorum 4 5 ay önce öğrenci planı ile yanlış hatırlamıyorsam yıllık 1.800 küsüre almıştım Haberlere göre % kaç a tekabul ediyor bilmiyorum ama aylık 190 TL'den 777 TL'ye yükselecek. Yıllık peşin fiyatı ise 2.290 TL'den 10.350 TL'ye...
  7. McQueen95

Apple alma korkusu ?

androidin apple al
  8. McQueen95

Kız arkadaşımdan ayrıldım tavsiye ?

dostum ailenden önce tutman bile ilk baştan çok yanlış bir davranış aynı durumu yıllar önce yaşamıştım birini hayatının merkezine koyarsan senin hayatını yönetir haliyle kendine olan saygını bile kaybedersin. buraya çokca örnek verip tavsiyelerde bulunabilirdim ama inan üzülmene değmez...
  9. McQueen95

Arkamdan ailevi değerlerime söven eleman

Tekrarlarsa sen de onun ailevi değerlerine küfür et baktın dikleşiyor burnunun tam ortasına gelecek şekilde dümdüz bi yumruk yapıştır bir daha küfür edebileceğini sanmıyorum
  10. McQueen95

Bir hayalin peşinde gidiyorum fakat...

orjinal kanka ama makasa o araçla girmiyorum :D
  11. McQueen95

insta erenilkaya ekleyebilirsin
  12. McQueen95

ben de senin gibiydim ralli pilotu olsun piste çıkayım sıralamalara gireyim vs istiyordum ama türkiyede yaşıyoruz kanka hem o araçlar çok maliyetli hem pist her yerde yok ben emlakçı oldum bayilik aldım ofis açtım hayatıma bakıyorum sana da onu tavsiye ederim ha soruyorsan hala aracı pistte...
  13. McQueen95

Gerçek pistte virajları oyunda aldığın gibi içerden alırsan (asfalttan çıkıp topraktan gitmenden bahsediyorum) anında elenirsin araçlara arkadan çarpıp duruyorsun ya freni düzgün kullanacaksın ya da yavaşlayabileceğin hızlara çıkacaksın bileğim sağlam diyorsun oyunda bile çoğu hareketin yanlış...
  14. McQueen95

Pazar Günü Akşamı Boşluğa Düşüyorum

allah başka dert vermesin ben de dün gece 1 bucuk milyon borcumu nasıl öderim diye düsünüyorum kanka
  15. McQueen95

Part time çalışırsak daha mı geç emekli oluruz?

ne yarımı part time işte sigortanın s sini bile yapmıyorlar genelde al paranı git diyorlar
  16. McQueen95

Steam hesabım çalındı

bu yüzden hayatımda hiç cracke bulaşmadım param varsa alır oynarım yoksa başka oyun oynarım.
  17. McQueen95

HPV ile ilgili acil yardım

yaz kanka erenilkaya
  18. McQueen95

kanka bildiğim kadarıyla cinsel ilişki yaralanma veya ortak kullanım alanları wc hamam vsde bulaşır bir de örnek veriyorum kişisel eşyaları boxer vesaire başkasınınkini giydiysen aksi taktirde bulaşması zor sıcak iklimli biyerde yaşıyorsan terden vs de olur ben mersine ilk taşındığımda sıcaktan...
  19. McQueen95

Papara bu konuda sorun çıkarır mı?

yüksek miktarda para dönerse sıkıntı olur diye düşünüyorum vergisi algısı vb
  20. McQueen95

yakın zamanda biriyle birlikte oldun mu kanka veya yaralandın mı
Top Bottom