Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Gereksiz Korkular Nasıl Yenilir?

Geçiyor mu ? büyüdükçe daha da mutsuzlaşıyorsun daha da sıkıntı basıyor nasıl geçiyor acaba
  2. Mechanist

Hoşlandığım kız benden büyük....

Kardeşim kızlardan bahsediyoruz davranışları belki de dünyadaki en garip varlıklar , bir hareket yaparlar ''kesin olacak'' dersin sonra meğerse başka anlammış o yüzden anlarsın demek yanlış olur o kadar kolay olmuyor.
  3. Mechanist

SS'li konu atan elamana ne oldu?

Banlandı.
  4. Mechanist

Gelin adayının abartı istekleri nedeniyle damat nişan attı

Boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar işte bir şeylerin olsun diye.
  5. Mechanist

En Sevdiğiniz Gta Karakteri

CJ tartışmasız
  6. Mechanist

En sevdiğiniz araba?

Sen boş ver o arkadaşı kendisi ileri gelen malum partiliden koyu hem de o yüzden ne anlatsan boş.
  7. Mechanist

Bakan kıza nasıl yanaşılır?

Valla kardeşim ben anlamadım gitti iş yerinde yeni tanıştığımız bir kız var bazen tam tamam olmayacak boş ver diyip yoluma gidecekken bir hareket yapıyor bütün yol iptal oluyor sonra ben yapayım diyorum bir hareket olmuyor samimiyet yetmiyor garip şeyler. kısacası anlayamazsın içinden geldiği...
  8. Mechanist

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Bir türlü hoşlandığım kıza istek atamazken bu konunun karşıma çıkması garip geldi.
  9. Mechanist

sakal şekillendirme/kısaltma için tıraş makinesi önerisi

aldığımın bıçakları kendi kendine bilenen bıçaklardan o yüzden uzun süre götürür.
  10. Mechanist

sakal şekillendirme/kısaltma için tıraş makinesi önerisi

1200tl ye almıştım memnunum. https://www.trendyol.com/philips/12-si-1-arada-erkek-bakim-seti-mg5940-15-yuz-sac-vucut-islak-kuru-kullanim-p-774314196?boutiqueId=61&merchantId=4513
  11. Mechanist

Bir kızla nasıl konuşulur?

Valla kardeşim 1 haftadan fazladır kıza istek atacağım instagram'dan hala daha attığım yok,korkuyor muyum yok ama işte olumsuz düşünceler vs affedersin şey gibi kaldım kaç gündür. uzun lafın kısası yapamıyorsan zordur
  12. Mechanist

Hangi marka telefonu kullanıyorsunuz?

iPhone 15 kullanıyorum şimdilik her şeyinden memnunum.
  13. Mechanist

Kartta hangisini almalıyım?

Enpara mantıklı bir seçim bence hem ekstra ıvır zıvır ücretleri yok hem de iyi çalışıyor.
  14. Mechanist

Sevdiğim kız sınıfta kaldı

kimse hayatını versin demiyor fakat normal iki insan gibi sevgili olup hayatlarına bakabilirler.
  15. Mechanist

Sevdiğim kız sınıfta kaldı

Liseden beri beraber olup evlenen mutlu bir ton insan var sen görmemiş olabilirsin ama insanların hevesini niye kırıyorsunuz.
  16. Mechanist

BAŞIBOŞ İNSAN SORUNU-ARTAN ŞİDDET OLAYLARI

o şahıs zaten sürekli forumda olur olmadık yerlerde bencil olduğunu göstermişti o yüzden şaşırmadım. diğer dediklerin harfiyen doğru ben masum insanları ve hayvanları savunurken bu kitleler sadece söz de masum insanları savunuyor. şu an güvenli mi acaba sokaklar elin katilinden tut tecavüzcüsüne...
  17. Mechanist

KÖPEKLERDEN NEDEN KORKULUYOR?

Cevaplarda doluşmuş hayvan düşmanları şaşırmadım forumda olduklarını biliyordum almışlar pitbull fotoğrafları eline sağ solda yapıştırıyorlar. yahu vicdansızlar daha 2 gün önce köpeği yaktılar 10 gün önce patisi kesilen oldu bugün tecavüz edilen kedi köpek oldu siz nasıl mahlukatlarsınız be akıl...
  18. Mechanist

FAHİŞ FİYATLI ÜRÜNLERİ PAYLAŞALIM(Yağlı kazıklı ürünlerdir almamanız gerekir)

Zaten 75tl olanı alanın aklından şüphe etmek lazım.
  19. Mechanist

BU AYAKKABI ALINIR MI ACİL

Bunun yerine bu modeli alabilirsin daha güzel bence. kendim 1 haftadır aldım çok memnunum https://www.trendyol.com/puma/rebound-v6-low-erkek-sneaker-p-736020128?merchantId=968
  20. Mechanist

Yillara gore ogrencilerin fakirlesmesi

Maalesef durum bu fakat hala bundan memnunuz diyip oy veren kitle var ve maalesef biz de bu kitlenin bedelini ödüyoruz.
Top Bottom