Arama sonuçları: *

1. Omer127

Çıraklık işyeri bulamıyorum.

Muhasebeye gideceğim dostum nekadar kötü olabilir. Şuan makinadayım 2.senem (tekrar) bundan daha kötü değil.
  2. Omer127

Çıraklık işyeri bulamıyorum.

Agalar çıraklık okuluna gideceğim ama işyeri bulamıyorum okula sordum biz bulamıyoruz dediler nasıl bulabilirim fikriniz varmı? (bölüm muhasebe)
  3. Omer127

Mesemde bilişim nasıl?

Arkadaşlar acil biyere yerleşmem lazım ama kontenjanlar dolu sizce mesemde bilişim bölümüne gitsem iş yaptırırlarmı? (bilgisayar bilgim çok az ve bilgisayarım yok ama bilişim bölümünü çok istiyorum
  4. Omer127

Lise nakil sorunu (dayanamıyorum artık)

Kral obp ile girecektim arada 0.100 puan felan vardı ya bilemiyorum 1726854027 Hocam deniyeceğim zaten ama bursa da kontenjanı olan okul yok denecek kadar az ve eğerki düne in yarısında felan nakil tutarsa konular karışacak
  5. Omer127

; (
  6. Omer127

Arkadaşlar lisedeyim (9.sınıf) 1 yıl kaldım şimdi nakil yaptırdım 16 kontenjan vardı ben 10.sıradaydım ve kontenjan yok diyerek reddettiler. Sizce neden?
  7. Omer127

Bilişim konusunda fikir istiyorum.

Eyvallah hocam ama dediğiniz gibi koskoca bursa da 1 okulda bile kontenjan yok artık ve maddi durumum yettiği ilk anda bilgisayar alacağım zaten teşekkür ederim
  8. Omer127

Yok anadolu da değildim zaten sadece istediğim bölüm bilişim 1726717968 Ya bir yıl makina okudum ve sınıfta kaldım çünkü hiçbir motivasyonum yoktu makina okumak için çünkü sevmiyordum bu yüzden zaten sürekli bilişime gitmek istiyordum onuda yapamadım zaten muhasebeye geçtim
  9. Omer127

Merhabalar arkadaşlar ben bilişim bölümünü hem lisesini hem üniversitesini okuyup hayatımı bu mesleğe adamak istiyorum ama önümde bazı engeller var 1-şuanda liselerde kontenjan yok bu yüzden bilişim şu anlık okuyamıyorum. 2-maddi durumumdan dolayı bir bilgisayarım yok (anca ara sıra İnternet...
  10. Omer127

Okul işini nasıl halledeceğim?

Bir otobüsle gelebiliyorum ama hani hergün gelemem hocam orada kalmam gerekir ama buna ne maddi durumum yeter nede izin meselesi tabii
  11. Omer127

Kanka valla İstanbul hayalimdeki şehir ama tabii bu yaşta babam asla izin vermez (yaş 16)
  12. Omer127

Ya biliyorum zor olduğunu ama hastalığım yüzünden makina çoğu dersten zor geliyor zaten oyüzden bilişime gidecektim ondanda kontenjan yok muhasebe seçtim ginede desteğin için saol🙂
  13. Omer127

Hocam bölümde geliştirebileceğimi düşünüyorum
  14. Omer127

Oluyormuş hocam muhasebeye geçme kararı aldım
  15. Omer127

Yok kankam onlara takılmıyorum zaten geçen yıl makina okudum ve kaldım çünkü makina okumak istemiyordum ve bu yılda şuan makinadayım eğer bilişime geçmezsem büyük ihtimal yine kalıcam korkum bu yüzden.
  16. Omer127

Eyvallah özele geçecek durumum yok ve üniversite okumayı düşünmüyorum o yüzden anadoluyada gitmiyorum ama desteğin için saol yinede
  17. Omer127

Bursa'daki Mimar Sinan okulunda okuyorum Yıldırım okulunda 17 kontenjan var zaten ama 21.sıradayım büyük ihtimalle almayacaklar.
  18. Omer127

Merhaba ben geçen yıl istemediğim bölüm (makina) olduğu için sınıfta kaldım bu yıl bilişime gitmek istiyordum fakat hiçbir okulda kontenjan yok sizce MEB'e gitsem bişey yaparlar mı? Veya siz ne önerirsiniz? (ilk konu açışım bu arada hatam varsa kusura bakmayın)
Top Bottom