Arama sonuçları: *

1. bigmen

reddedildim nasıl unutabilirim

En azından cesurca davranıp şansını denemişsin. Senin yaptığını insanların neredeyse %70'i yapamıyordur. Gidip sevdiği kıza açılamıyordur. İçinde kalmamış olur en azından. Şansını denemişsin ama olmamış. Zaten 1 sene içerisinde büyük ihtimalle unutacaksın ve yeni limanlara yelken açacaksın. Eğer...
  2. bigmen

ehliyet harcı nasıl yatırılır

Ben ziraat mobil uygulaması üzerinden yatırmıştım. Eğer ziraat mobil hesabınız varsa online olarak yatırabilirsiniz. Diğer bankalardan da yatırılıyor mu bilgim yok. Daha sonra da randevu almıştım. Gittiğim yerde tüm parmaklarımın izini almışlardı. Ehliyeti kimlik kartıma (yeni kimlik)...
  3. bigmen

Sizce bu nasır mı siğil mi durumu nasıl ayak var iğrenenler bakmasın

Böyle bir görsele denk geldim. Bu görsele göre yorum yaparsak eğer ayağınızdaki şey siğil diyebiliriz. 2-3 yıl içinde hiç doktora gitmediniz mi? En kısa zamanda doktora gidin derim. Geçmiş olsun.
  4. bigmen

Da forum en iyi kargo firmasını seçiyor

Amazon'dan sipariş verdiğim zaman genelde Kolay Gelsin firması getiriyor kargolarımı, son derece memnunum. Kargonun o an nerede olduğunu anlık olarak takip edebiliyorsun. Kurye ile iletişime geçebiliyorsun. En güzeli de kargoyu adrese getirmeden önce evde olup olmadığını teyit ediyorlar ve ona...
  5. bigmen

1 dakikanızı ayırarak ödevime katkıda bulunur musunuz?

Yok be hocam aşk olsun :) donanım arşivi youtube kanalını zaten severek takip ediyorum. Aynı zamanda forum ortamına da giriş yapmak istedim. Amacım burayı sadece ödevim için kullanmak değil. Elimden geldiği kadarıyla aktif olacağım.
  6. bigmen

Öncelikle hoş buldum. Çözen/çözmeyen herkese teşekkür ederim. Elinize sağlık :)
  7. bigmen

Olur hocam sorun değil. Yine de ağırlıklı olarak 18 ve 18 yaşından büyükler çözerse benim için daha iyi olur :) şimdiden teşekkür ederim, eline sağlık.
  8. bigmen

Merhabalar, aranıza yeni katıldım ve umarım kalıcı olacağım. Aranıza katılır katılmaz sizlerden ufak bir ricada bulunacağım. Üniversite öğrencisiyim ve ödevim için ufak bir anket hazırladım. Anketi çözmek en fazla 1.30 dakikanızı alır. Lütfen sorulara doğru şekilde cevaplar vererek anketimi...
Top Bottom