Neler Yeni

1 dakikanızı ayırarak ödevime katkıda bulunur musunuz?

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
Merhabalar, aranıza yeni katıldım ve umarım kalıcı olacağım. Aranıza katılır katılmaz sizlerden ufak bir ricada bulunacağım.

Üniversite öğrencisiyim ve ödevim için ufak bir anket hazırladım. Anketi çözmek en fazla 1.30 dakikanızı alır. Lütfen sorulara doğru şekilde cevaplar vererek anketimi doldurur musunuz?

18 ve 18 yaşından büyükler katılırsa benim için daha iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ediyor ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

EDİT: Ankete yeterli katılım sağlandığı için linki kaldırdım. Çözen herkesin ellerine sağlık, çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
16 yaşındayım yapsam olur mu?

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16 yaşındayım yapsam olur mu?
Olur hocam sorun değil. Yine de ağırlıklı olarak 18 ve 18 yaşından büyükler çözerse benim için daha iyi olur :) şimdiden teşekkür ederim, eline sağlık.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Olur hocam sorun değil. Yine de ağırlıklı olarak 18 ve 18 yaşından büyükler çözerse benim için daha iyi olur :) şimdiden teşekkür ederim, eline sağlık.
ilk reaksiyonun benden olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

dicedim 2. olduk

CevizliCeviz

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Cevizli Ceviz
Merhabalar, aranıza yeni katıldım ve umarım kalıcı olacağım. Aranıza katılır katılmaz sizlerden ufak bir ricada bulunacağım.

Üniversite öğrencisiyim ve ödevim için ufak bir anket hazırladım. Anketi çözmek en fazla 1.30 dakikanızı alır. Lütfen sorulara doğru şekilde cevaplar vererek anketimi doldurur musunuz?

18 ve 18 yaşından büyükler katılırsa benim için daha iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ediyor ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

ANKET LİNK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhM3wgUpgcltlyfbbJ7WjsYcTfjJKlgcp-ZrZdJM1wGlwwVw/viewform
1 dakika bile sürmedi bir şey kaybetmezsiniz sizde yapın bence

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

ANKET LİNK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhM3wgUpgcltlyfbbJ7WjsYcTfjJKlgcp-ZrZdJM1wGlwwVw/viewform
Doldurdum kardeşim. Hoş geldin foruma.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Öncelikle hoş buldum. Çözen/çözmeyen herkese teşekkür ederim. Elinize sağlık :)
Umarım sadece ödevini çözdürmek için katılmamışsındır foruma. Bu üzücü olurdu.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Yaş 14 ama yaptım umarım sakıncası yoktur

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
Umarım sadece ödevini çözdürmek için katılmamışsındır foruma. Bu üzücü olurdu.
Yok be hocam aşk olsun :) donanım arşivi youtube kanalını zaten severek takip ediyorum. Aynı zamanda forum ortamına da giriş yapmak istedim. Amacım burayı sadece ödevim için kullanmak değil. Elimden geldiği kadarıyla aktif olacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,902
Üyeler
158,677
Son üye
Feroxiwa
Top Bottom