Arama sonuçları: *

1. bilemedimki

Instagram takip isteğini bekleten kız (Takip ve takipçi sayısı artıyor)

Evet çocuk mevzusu dışında her şeyi yapabilirim çocuk durumuna geldiğimizde ise mantık evliliğini bu yüzden düşünüyorum bir nevi kendi durumundan dolayı o konuda da o kişinin benim yanımda olacağına eminim(Öz babasını hiç görmedi kız ailenin zaten bu hedefleri 40lı yaşlara doğru tamamen...
  2. bilemedimki

Münih teknik üniversitesinde yüksek lisans yapmak isteyen, bu yıl Almanya'da bulunan bir Türk firmasında staj yapmış ve dönem arasında da oraya gidecek olan devamında Hollandaya gidip 10 yıl kadar xxxx firmasında çalışmak için bu yıl Almanca ve İngilizce dil kursuna giden birisi kariyer...
  3. bilemedimki

Arkadaşlar ortak arkadaş ve 4 yıllık bir aynı sınıf geçmişimiz var mantıksal ilişki ve devamı mantık olarak düşünen birisi olarak cidden bu duruma tanımadığım birisi ile gireceğimi düşünüyorsanız söylemek istediğim çok şey var ama kurallar izin vermiyor🙂
  4. bilemedimki

Aile şirketim var ve aynı bölümdeyiz bu yaz sonunda aile şirketimi alacağım ha gelelim o mantıksal ilişki düşünüyor mu durumu demişsin bende bu şekilde durumları (Instagram'da isteğimi bekletip karşılaştığımızda bu şekilde davranılmasını) aynı şekilde düşünmüyorum bence iki düşünce şekli ve...
  5. bilemedimki

Konuşursam bile aynı gün içinde durumu anlatırım ve bu tip birisinin bu durumdan rahatsız olacağını düşünüyorum sanırım uzaklaşmak en mantıklısı teşekkürler fikir önerisi için
  6. bilemedimki

Öncelikle üslubunuz için güzel dileklerimi sunarım 4. sınıfım ve mantıksal ilişki sonucunda evlilik düşünüyorum isterseniz anlama konusunda zorlandığınız durumda dahada detay verebilirim
  7. bilemedimki

Arkadaşlar iyi akşamlar sınıfa ne zaman girsem göz ucu ile bakan sigara içerken göz ucu ile bakan ve bugün telefonla konuşuyordum (o da konuşarak yanımdan koridorun karşısından ters tarafa doğru yürüyordu) koridorda sadece ikimiz olmasına rağmen yanıma doğru geldi ve yanımdan geçti evet fazla...
  8. bilemedimki

Şantiye için iş ayakkabısı

Arkadaşlar iyi günler şantiye stajı yapacağım için iş ayakkabısı almak istiyorum öneriniz var mı ( Firma veriyor fakat ayak bileğimi kırdığım için kendim almak istedim) 1626870864 Parantez içini göz önüne alarak öneri yapabilir misiniz acaba
  9. bilemedimki

Staj ve kıvırcık uzun saç

Shop ile yaptırdım fakat kuzenim sağ olsun o firmadan daha çok karışıyor herkese baskı kurdu herkes bana baskı kuruyor en boktan şey işe şantiyeden çıkmayacağım benim saçıma kolonlar mı tilt olacak anlamıyorum
  10. bilemedimki

Staj ve kıvırcık uzun saç

Arkadaşlar saçım aşırı derecede kıvırcık ve uzun x bir firmada(aşırı büyük) staj için başvuracağım saçını kestir diyorlar ne yapmam lazım cv fotoğrafında saçımı kısa göstermek için öneri lazım
  11. bilemedimki

Udemy anlık olarak katılmak zorunlu mu

Teşekkür ederim
  12. bilemedimki

Udemy anlık olarak katılmak zorunlu mu

Arkadaşlar iyi geceler sertifikalı udemy kurslarından alacağım fakat anlık olarak katılmam zorunlu mu yoksa istediğim zaman izleyebiliyor muyum
  13. bilemedimki

Kıyafet Giyince Tiklenmek

Uzun kollu şeyler dar mı oluyor veya herhangi bi çocukken yaşadığı olay var mı
  14. bilemedimki

Mavi Ekran Sorunu

Ama ben dragonoit hayranıyım :/
  15. bilemedimki

Mavi Ekran Sorunu

10 gün içinde elinizde olur geri dediler ama umarım çok teşekkürler kanka bu arada bakuganı çekti canım senin yüzünden tekrar izlicem
  16. bilemedimki

Mavi Ekran Sorunu

Herhangi bir şey yapacak zaman olmadı ki kanka geldi 1 saat sonra öyle oldu :D
  17. bilemedimki

Mavi Ekran Sorunu

İtopyadan dün gelen pcyi geri göndereceğim ama biraz tedirginim kullanıcı hatası deyip geçmezler değil mi :/
  18. bilemedimki

İTOPYA VE UPS KARGO

Bir arkadaş demişti bana aynı kasayı başka yerde topla pahalı olsa bile şimdi anlıyorum özür dilerim arkadaşa buradan belki görür 1587105672 Aynısını müşteri hizmetlerine söyledim itopyanın :D
  19. bilemedimki

İTOPYA VE UPS KARGO

Adam bana dediği şey>>> Bir bayanda ürün siparişi vermişti 3 haftadır her hafta 1 paketini götürüyoruz asdsdfsdfsdfdgdfg
Top Bottom