Neler Yeni

Kıyafet Giyince Tiklenmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fatih Furkan
Merhaba dostlar, yiğenim 13 yaşında ve polar, kazak gibi uzun kollu şeyler giyemiyor, tikleniyormuş. Giydiği zaman ensesinde kollarında falan sızlama oluyormuş. Sadece bu da değil sudan, kumdan bunlardan da tikleniyor. Yani anneside çok zorlanıyor bakamıyor, coçuk kış günlerinde bile kısa kollu thsortler giyiyor. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar googleye yazdım bir sonuç bulamadım. Etrafınızda bu tarz tikleri olan insanlar var mı? Önerileriniz nelerdir? Psikoloğa götüreceğiz lakin fiyatı biraz tuzlu..

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Can
Merhaba dostlar, yiğenim 13 yaşında ve polar, kazak gibi uzun kollu şeyler giyemiyor, tikleniyormuş. Giydiği zaman ensesinde kollarında falan sızlama oluyormuş. Sadece bu da değil sudan, kumdan bunlardan da tikleniyor. Yani anneside çok zorlanıyor bakamıyor, coçuk kış günlerinde bile kısa kollu thsortler giyiyor. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar googleye yazdım bir sonuç bulamadım. Etrafınızda bu tarz tikleri olan insanlar var mı? Önerileriniz nelerdir? Psikoloğa götüreceğiz lakin fiyatı biraz tuzlu..
Uzun kollu şeyler dar mı oluyor veya herhangi bi çocukken yaşadığı olay var mı

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Chloe Grace Moretz
bende ilk defa duydum fakat zamanla alışması lazım bende mesela o tarz tişörtler giyince sabaha kadar kaşınıyorum ama zamanla alışıyorsun

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
psikoloğa fişekleyin bi şeyciği kalmaz

Top Bottom