Arama sonuçları: *

1. pr0phet

Technopat Forum'da TürkNet Kötülediğim İçin Ban Yedim.

Haksız olsak da bu konuyu konuşabiliriz bence. Sadece o forumun nasıl bir yer olduğunu konuşuyoruz.
  2. pr0phet

Sevgilime güvenemiyorum, tavsiyenize ihtiyacım var.

Gereksiz masraf cidden.
  3. pr0phet

Nasıl kilo alabilirim?

daha yaşın küçük büyüdükçe boyun uzayacak kilonda artıcak bu yaşlarda kiloyu kafaya takmamalısın
  4. pr0phet

Technopat Forum'da TürkNet Kötülediğim İçin Ban Yedim.

İnsanlar sadece fikrini belirtiyor. Mesela benim bi derdim vardı pc nin performansını tam alamıyorum diye yazdım hızlı yazdım bazı yazım hatalarını fark etmedim o yüzden bana 1 saat ban atmışlardı. O saatten sonra o foruma girmiyorum zaten.
  5. pr0phet

Erdoğan Şeriatı Getirecekmiş (!)

Türkiye laiktir laik kalacaktır.
  6. pr0phet

🤩 Donanım Arşivi Sistem Savaşları 🤩

benim kasa çok büyükmüş yukarı bakmam lazım görmek için
  7. pr0phet

Üst tarafa kodum böyle durdu ve iki sitem var. Sandalyede kırık böyle duruyor.
  8. pr0phet

Yukarı koymanın espirisi ne bilmiyorum yer kaplıyor. Benim masanın altında pc için yer var zaten bende.
  9. pr0phet

ben foto atarım da kasa gözükmüyor masanın altında kalıyor sadece sandalyenin sırt desteği kırık arkasında bir tane daha sandalye var tutması için o kadar
  10. pr0phet

Dengesiz travma geçirmiş kediye ne yapmalıyım?

knk kedi zaten çipliydi annem üzerine aldı çipi. çip olayı şöyle eğer dışarıda sokağa atılmış hayvan bulurlarsa onun çipinden kimin üzerine olduğu sistemde gözüküyor tc no filan ondan sonra o kişiye ceza kesiliyor. Kedi bizde 2 3 aydır var ama bizim ilk kedimizde onu istemiyor bizde istemiyoruz...
  11. pr0phet

sokağa bırakmanın cezasını biliyor musunuz? çipi bizim üstümüze
  12. pr0phet

Arkadaşlar evde 2 tane kedi var biri sonradan geldi cins kedi ama sokakta kalmış travma geçirmiş dengesiz hareketleri var evdeki herkesin kolunu ısırdı veya pençe attı. Hiç kimse onu sevmiyor ve sahiplendirmekte istemiyoruz sizce uyutmak en mantıklısı mı? kedi evcilleşmiyor bide kediyi sevmek...
Top Bottom