Arama sonuçları: *

• Users: Mlfz
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. M

Yardım Fikirlerinize ihtiyacım var Cherry Tiggo 8 Pro

Dogrudur ben adana antalya arasında bir kez kullanmıştım sabit 130-160kmh arasında gittim Antalya ya vardığımda ortalama tüketim 7.9lt olarak gösteriyordu 2-3.5 depo yakıt tukettim
  2. M

Yardım Fikirlerinize ihtiyacım var Cherry Tiggo 8 Pro

On yargı olması normal çünkü cok uygun fiyata baya fazla dolu bir araç ve çin malı olduğu için normal sağlamlık konusunda bir bilgim yok ama yakıt konusunda biraz fazla yakıyor diyebilirim
  3. M

4 Araç için hangisi daha mantıklı

Hasar kayıtlı araba alma bence Passat da genç arabası falan değil Tucson derdim ama ağır kaçar diyorsun haklısın biraz benim farklı bir önerim 508 1.6 puretech hızlı bir araç görünüşü falan da var manevra kabiliyeti Passat dan baya üstün yalıtım falan da güzel tam aile arabası uzun süre...
  4. M

Arkadaşlar şu arabaya baksanıza

Hiç bulaşma derim çok zorunda kalmadıkca uzak dur
  5. M

Yanlış yazmısım pardon fotoğraflar bende yüklendi ama %70 motor gücü orta seviye ama 200k kilometre ve otomatik yani birde 2004 model sorun cikartır kardeşim de vardı aynı araç her konuştuğumuz da sanayide olur du (araba hastası kendi öz çocuğu gibi temiz kullanır)
  6. M

200k kilometrede otomatik 2004 pejo birde dizel? Sanayiden çıktığın da söyle forumdaki herkes toplanıp parti falan verelim
  7. M

Öneri 4 yaşındaki bir SUV alınır mı? (2020)

Doğru ilan bununla beraber 1 adet daha var
  8. M

Sonunda haklı bı yanıt sadece araba hakkında bir bilgi istedim 1 2 tane cevap dışında hepsi alakasız yorum pahalı veyatta değil herhangi bi araçla ilgili bilgi istedim araç dısında yapılan boş yorumlar...
  9. M

Merhabalar bir range Rover sport alacağım araç baya donanımlı ve km si 13.000 herşeyin begeniyorum ama biraz düşündüren bir şey oda 2020 model olması yani araç 4 yaşında bir araç 1 yıl kullansam 5 yaşında olacak yani başka araçlar bakıyorum Levante falan ama hız sevmem gösterişli ve donanımlı...
  10. M

Öneri SUV karşılaştırması sizce hangisi ?

Bentley bentayga 4.0 V8 Land Rover range Rover 4.4 V8 sv İkisinde 2022 model yeni kasalar alacak olsanız hangisini alırsınız ? Karşılaştırma konfor,hız,görünüş,yol tutuş,teknoloji ve lüks üzerinden karşılaştırma öneri yok
  11. M

Öneri Hangi SUV daha alınabilinir ?

G kasa çok güzel ama rakipleri de çok güzel
  12. M

Öneri Hangi SUV daha alınabilinir ?

Mercedes g400d 2022 AMG Range Rover 3.0sdv6 autobiography 2022 Range Rover sport 3.0 sdv6 First edition 2022 Audi sQ8 4.0tfsi (507hp olan ) 2022 Genel olarak hız olsun konfor en önde gelen istek güvenli ve gösterişli olsun istendiğinde 4 araba çıkıyor başka araba önerisine gerek yok sizce...
  13. M

Öneri 2 ingiliz vs 1 alman sizce hangisi ?

Reis diyorumki yeni alfa romeo stelvio tam istedigim gibi bence performanslı konforlu bir durusu da var 2023 makyajlanmış modeli satışa sunuldugunda almayi planliyoruM
  14. M

tabii ki reis olur onerebilirsin sadece bazi filtrelerim var en az 2019 model olsun ve boş bir araba olmasın orta yada dolu olan bir araba olsun tabi en onemlisi suv daha onceligimdir bide performanslı olsun yeter
  15. M

Merhaba size bir sorum var diyelimki bir paraniz var ve araba alacaksiniz ama sadece 3 tane arabayı begendiniz sizce hangisini alirdiniz ...
  16. M

850-900k araba önerisi

Sen yada abin arka koltukda oturursaniz uzun yolculuk sıkıntılı olur ama kısa yani şehir içi yolculukta sıkıntı çekmesseniz ( sanroof lu bakmanızı öneririm daha ferah olur
  17. M

Öneri Sizce hangi araba mantıklı ?

508 in tüm incelemeleri var ama bir türlü top speed bulamıyorum F10 top speed 252 bulsam karsilastiracagim ama bulamiyorum
  18. M

Şuanlık arada kaldım 508 mi F10 mu diye cunki F10 karda bu fiyata temizler
  19. M

850-900k araba önerisi

5 kişilik aile 1.75 boyun altındaysa 508 1.5 motorlara bakabilirsin allure paket olanlara hem temiz hem yakışıklı hemde yeni
  20. M

Max bütce: 1.500.000TL min yıl: 2014 Min km: 45.000 Değisensiz boyasız hatasız ve tramersiz
Top Bottom