Arama sonuçları: *

• Users: Siene
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. S

Özel Sektör Toplu Taşıma Araçları Neden yok?

Taksiler ve dolmuşlar özel sektör değil mi ? Bu 2 si bile diğer özel sektörlerin ülkeye girişlerini engellemeye yetiyor zaten. Uber vs. gibi uygulamaları engelleyen bizzat taksiciler ve dolmuşçular.
  2. S

Acemi biri için ilk araba önerisi

Dizel arabayı kullanmak özellikle lpg ye göre daha kolay. Clio şu zamanın tofaşı oldu hem ustası çok hem parçası kolay bulunuyor. Tek sorunu içi küçük özellikle arka koltuk mesafesi ama bagajıda bir o kadar büyük. Çok uzun yol yapmayacaksan clio tavsiye ederim 1.5 dizel eskilerden al acemiliğini...
  3. S

Yardım ARABAM İÇİN LASTİK ÖNERİSİ LAZIM

Daha önce Lassa aldım bayırları çıkarken ve hafif yokuş kalkışlarında bile çok pati çekiyordum birde çok çabuk eskidi. Geçen sene Good year aldım bu zamana kadar çok memnunum. 4 mevsim olanlardan almıştım zaten eskisi gibi kar yağmıyor yağmurlarda da gayet iyi. Continental alacaktım ama Good...
  4. S

250.000 TL ye araba önerisi

Arkadaş engebeli yollardan bahsetmiş şahin yüksek araba o yüzden daha iyi olur o yollara. Broadway daha hızlı daha konforlu olabilir ama arkadaşın isteklerine şahin daha uygun. He şöyle bir şey var aralarındaki fark uçurum değil 2 araçtan hangisini alırsa alsın bu paralardaki diğer araçlara göre...
  5. S

Neyi deliyor ? Broadway kullandın mı bu tür yollarda ? Bize bu deler kısmını açıklarsan bizde bilgileniriz.
  6. S

Bu yazdıkların tek bir arabaya işaret ediyor ŞAHİN. Arkadaşımda aynı dertten muzdarip onda şahin var değiştiremiyor bir türlü. Şahin yerden yüksek , çekişi falanda iyi ayrıca elektronik aksam neredeyse hiç olmadığı için bir yerlere vursa da 2 sac kaynağı ile düzeltiyor. Konfor yok ama güzel bir...
  7. S

Baslangıç için araba önerisi

Al clio2 1.5 dizel bak keyfine Parçası bol , Ustaların en aşina olduğu araba modellerinden ( şahinden sonra ustası en bol araba olabilir ) , Yan sanayi parçaları orjinalinden kaliteli olabiliyor ( kronik sorunları yan sanayi parçalarında düzeltmişler ) , 1.5 dizel alırsan bayır falan dinlemez...
  8. S

Yardım 175/70 r14 ÖLÇÜSÜNDE LASTİK ÖNERISİ

Lassa almıştım bıktırdı resmen bayır zor çıkıyordum şimdi good year a geçtim benim clio sanki arazi aracı oldu bayırları keçi gibi tırmanıyor. Düz olmayan eğri büğrü yolları ve aşırı bayırları olan yerde oturuyorum good yeardan memnunum. Uzun yolda da tutuşundan memnunum. Öncesinde lassa...
  9. S

Arabaya ön ve arka tampon taktırmak hk. sorularim

Kasislerden geçerken zorlanırsın hele okul önlerindekiler dağ gibi oluyor. Aerodinamik olarakta hızlı giderken sürtünmeden dolayı arabaya binen yük artar ve yakıt masrafı belki çok az gözükse de artar ancak bunu uzun yıllara vurunca malum akatyakıt fiyatları da arttıkça hatrı sayılı miktarlara...
  10. S

Az önce babamın arabasını el freni açık sürdüm bir şey olurmu?

El freni komple kalkık olsa zaten hissederdin süremezdin , muhtemelen 1 diş falan çekili halde sürdüm demek istiyorsun o da çok aşırı sorun yapmaz araba çok eski değilse.
  11. S

Uzun Yol için Max 450 Bin TL Araba Önerisi

Scenic bakabilirsin bayadır araştırıyorum bende alıcam sanırım alıpta pişman olan yok gibi
Top Bottom